Pokusao se ubiti xD

Pokusao se ubiti xD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol::lol: http://www.telegraf.rs/vesti/411211-ljubomorni-nislija-izbo-se-30-puta-skocio-s-petog-sprata-slomio-samo-koscicu-foto ovo se zove baksuzluk :D :D
 
Član
kakav tarzan
ne kontam sto ljudi prave ovakve gluposti radi picke, sebe pokusati ubiti ili ostati invalidom citav zivot dok nju drugi pampraci :icon_rolleyes:
doduse razvalio joj je stan, to dobro :cool:
sad ce reci da je daewu najsigurnije auto :icon_biggrin:
 
Član
mi smo u svrakinu imali ovako slicnog komsiju tinejdzer teski zvali ga fidan ime mu neznam ostavi ga neka curica i on posto je stanvao u toj kuci na 3 sprat skoci polomi samo par koscica i isprlja se pao u bastu a bila kisa drugi put opet ga ta hanuma nesto on opet al sad padne na neku drvo izgrebe se sav al nista mu treci put kad je probo stari mu stavio neko ko sjeno za svaki slucaj,. da nebi mali naciljo na beton il auto
eno ga sada radi u novom gradu ko vatrogasac kazu vatre se same gase cim on dodjee
 
BHT Ovisnik
sema911 je napisao(la):
mi smo u svrakinu imali ovako slicnog komsiju tinejdzer teski zvali ga fidan ime mu neznam ostavi ga neka curica i on posto je stanvao u toj kuci na 3 sprat skoci polomi samo par koscica i isprlja se pao u bastu a bila kisa drugi put opet ga ta hanuma nesto on opet al sad padne na neku drvo izgrebe se sav al nista mu treci put kad je probo stari mu stavio neko ko sjeno za svaki slucaj,. da nebi mali naciljo na beton il auto
eno ga sada radi u novom gradu ko vatrogasac kazu vatre se same gase cim on dodjee
:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Koji pehista i krkan.Od svega mi je nasmijesniji motiv samoubojstva :lol::lol: Pa covjece imas li ti 30 ili 16 godina.
 
sema911 je napisao(la):
mi smo u svrakinu imali ovako slicnog komsiju tinejdzer teski zvali ga fidan ime mu neznam ostavi ga neka curica i on posto je stanvao u toj kuci na 3 sprat skoci polomi samo par koscica i isprlja se pao u bastu a bila kisa drugi put opet ga ta hanuma nesto on opet al sad padne na neku drvo izgrebe se sav al nista mu treci put kad je probo stari mu stavio neko ko sjeno za svaki slucaj,. da nebi mali naciljo na beton il auto
eno ga sada radi u novom gradu ko vatrogasac kazu vatre se same gase cim on dodjee


Kad ne pogibe kad sam ovo pričito . :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top