pokusaj sa tecnom plastikom

pokusaj sa tecnom plastikom

Član
na ranijim temama vidio sam da su ljudi odradjivali sledece stvari da su stiropor mjesali sa benzinom,nitro razredjivacom,i acetonom i dobijali tecnu plastiku...e ovako ja sam to odradio i dobio sam skoro litru tecne plastike...sada planiram posto vec neko vrjeme imam prednji branik od GSI-a ali je dobro popucao, da ga zaljepi...sta vi mislite da li je moguce da sa tim zaljepim ispucali branik??? hvala svima unaprijed na savjetima sugestijama i slicno...
 
Član
RE: igrao se malo

Ne...barem ne da bude trajnije rijesenje...jer tvoja tecna plastika nece se lijepo primiti na povrsinu branika i manje vise ce ga samo kit drzati u komadu...jedino trajnije rijesenje je varenje plastike ili da krpas poliesterom ;)
 
Član
RE: igrao se malo

ja planiram taj rub od branika posto branik ima izvucen kljun donji dio mu je krozz polomljen ja sma mislio da ga zalijem tom plastikom da ga ucvrstim iznutra mrezama mali kratkim...bukvalo da ga armiram sa plasticnim mrezama i da zalijem plastikom da ga drzi tj da drzi mreze...sta mislis o tome rjesenju
 
Član
moj prijedlog ti je da ako ides vec na tu varijantu, da uzmes lemilicu i plastike da malo pokrpis i ucvrsti, znaci moraces malo vise odvojiti vremena za rad s lemilicom i fino zagrijati plastike da se sjedine u jednu cjelinu ,da nebude samo povrsno zamazano, pa onda preko toga ovim, to je moj prijedlog, ja sam na ovaj nacin popravljao plastiku ispod motora na polu i sve ok vec godina:D
 
Top