Pokusaj kradje kombi T2 DRAMA!!!!

Pokusaj kradje kombi T2 DRAMA!!!!

Član
E ovako forumasi veceras su mi nekakvi lopovi htjeli ukrasti kombi T2 jos mi nije jasno nisam znao da se i to krade porodica ga koristi samo za vikend jer je put do vikendice uzasan ali zahvaljujuci policiji jedan lopov je uhvacen u trenutku kada je spajao zice a drugi pobjegao sve to se desavalo ispred zgrade i rece mi policija da su iz BANJA LUKE dosli cccc majko mila na sta spade ovaj lopovluk
 
trebao im za dijelova 100%

nema, ovo je jad i cemer, krade se sve zivo, ja moram sve iz auta vaditi i kakvu garazu iznajmiti,,,,, sa nocnim cuvarem ispred garaze, heheheheh

ili najbolja, kakvog "pita bulla" ubaciti ,hahahahah
 
Član
ali ajd nema veze nisu neku stetu napravili ali drago mi je da je POLICIJA bar jednom uradila svoj posao kako treba inace mi znaju samo kazne pisati
 
i to sto kazes, fakat ne sjecam se kad sam cuo da su uhvatili u kradji,,,, a iprimjetio sam cesce nocne patrole, kad se vrcem kuci redovno ih srecem, zagledaju opasno, valjda sumnjiv, heheheh
 
Član
Zamisli samo situaciju, narkoman na dopu krizira, rasprodao sve sto je imao u kuci, ukrao bi i detetu lizalicu. Mom komsiji pre mesec dana usli u kucu kroz prozor(koji su obili) kad niko nije bio kuci, nisu nasli mnogo novca pa su mu ukrali nesto tehnike, malo novca, odecu i sl. A sto je najcrnje od svega bila im slava malo pre toga pa deci ostalo 10-ak cokolada koje su takodje ti narkomani ukrali...tragicno. Vise narkomana nego normalnih ljudi...
 
Član
trebao im za prevoza garant,nesto su imali u planu,ali drago mi je sto su ih klapili,majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
U Banja Luci je dosta jako organizovana grupa... Covjeku su u Zagrebu ukrali A6 nov i preko nekih njiva i suma presli granicu sa njim, isli za Banja Luku, ali su ih uspjeli uhvatiti negdje na podrucju Bosanske Krupe, tome ima par godina...
 
Član
olensoner je napisao(la):
U Banja Luci je dosta jako organizovana grupa... Covjeku su u Zagrebu ukrali A6 nov i preko nekih njiva i suma presli granicu sa njim, isli za Banja Luku, ali su ih uspjeli uhvatiti negdje na podrucju Bosanske Krupe, tome ima par godina...

Ovo sigurno nije neka organizovana grupa, kradu T2....ccc
 
Član
cccc... a sta mislis furke on pali kombi napolju hladno spaja zice kad nemoze da upali na minusu....:D :D :D


btt: treba to sve na goli otok...
 
Legend
seljacine glupe, uf.. kako se iznerviram u sekundi kad ovo cujem..

nedavno su ovdje na ciglanama, ispred katarske ambasade htjeli ukrasti 530d m od ovog komsije, navodno, kako kaze ovaj zastitar u ambasadi, doslo ih je 5, od cega su 3 bila naoruzana sa ak47 a ova dva su obijali auto sa obje strane, sreca da su iz nekog nepoznatog razloga jednostavno otisli (moguce da su ih prepale kamere na ambasadi ili nesto trece..) ugl ostavili su otvorenog bmwa..

kasnije su ih uhvatili na palama..
 
dellas je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
U Banja Luci je dosta jako organizovana grupa... Covjeku su u Zagrebu ukrali A6 nov i preko nekih njiva i suma presli granicu sa njim, isli za Banja Luku, ali su ih uspjeli uhvatiti negdje na podrucju Bosanske Krupe, tome ima par godina...

Ovo sigurno nije neka organizovana grupa, kradu T2....ccc

E brate, stvar je sto ovi iz Banja Luke kradu aute samo radi rezanja u dijelove, rijetko kad radi para ili dalje prodaje... A neko kaze, treba mi T2 u dijelovima i oni se odmah bace na posao...
 
Legend
samo ne kontam, ko da u bl nema kombija, kako je planirao preci 200 i kusur kilometara sa ukradenim autom :S
 
Top