pokušaj krađe player-a

pokušaj krađe player-a

Večeras bio sa suprugom na sijelu kod druga i između 19 i 21 sat ,neko mi obio mog golfa i cijelu kasetu ispreturo,sve razbacao i pokušao ukrasti cd player.vjerovatno je trazio pločicu,pa bi i ostalo iščupo,moja velika sreća je što nosam pločicu sa sobom i nek ovo bude pravilo da i drugi nosaju pločicu,jer nikad se nezna.još samo da napomenem da mi je auto bilo parkirano u centru grada kod "uglovnice",na parkingu vidljivo osvjetljeno.
 
Član
uvijek sam to radio dok sam imao mp3 :)
drug mi je ostavljao par puta, ono kaze ma nece to niko , sta vrijedi 50 km...i ostao je bez njega ubrzo ;)
napravljena je da se nosi, ako se bas nema gdje onda je dobro sakriti u gepek npr. :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
uvijek sam to radio dok sam imao mp3 :)
drug mi je ostavljao par puta, ono kaze ma nece to niko , sta vrijedi 50 km...i ostao je bez njega ubrzo ;)
napravljena je da se nosi, ako se bas nema gdje onda je dobro sakriti u gepek npr. :)

vjeruj isto tako razmislja i lopov gepek i slicna skrovista najbolje ispod haube ili ispod blatobrana mada je meni najbolja opcija neka lijepa sminka torbica i lagano ;)
 
drug nema goreg parkinga u Zenici,hajd to kad udje u auto,nije toliko upadljivo,al drugu su na tom parkingu brisace,ne skinuli,nego iscupali :icon_mad:
a to nosanje plocice spasava samo da ti ne ukrade player,ja sam mu ostavio plocicu u kaseti pa mi je opet sve pocupao,ima raznih hajvana :icon_mad:

Al da mi je jednu temu naci,da je neko uhvatio lopova na djelu,da ocefim malo :D
 
Član
Ja ga s jaranom, s kafe, sustigao u momentu kad je otvarao vrata. Za 5 min smo ga udesili da je završio na CUMu. Poslije nas njegova raja zaganjala kamenicama. Poslije ih haver s nekim hajvanima danima ganjao po naselju, bilo mare bilo degeneka.:icon_mad:
 
apostol je napisao(la):
Ja ga s jaranom, s kafe, sustigao u momentu kad je otvarao vrata. Za 5 min smo ga udesili da je završio na CUMu. Poslije nas njegova raja zaganjala kamenicama. Poslije ih haver s nekim hajvanima danima ganjao po naselju, bilo mare bilo degeneka.:icon_mad:

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Top