Pokrali me...Sad moram prodati bubreg da nadoknadim stetu... :-)

Pokrali me...Sad moram prodati bubreg da nadoknadim stetu... :-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
Sina je napisao(la):
edoze je napisao(la):
meni ukralo sa pola sve 4 ratkape,a bile originalne vw
a kao da to nije dosta,i akumulator klepilo:)

Pa sto drzis otvorenu haubu....:lol::icon_question:

otkljucali suvozaceva vrata i skinuli
sutra stari otiso,nema kontakta
digo haubu,samo kleme ostale:lol:

Dobro si prosao...Mogli su ti motor ukrasti... :) Mora da je bio pred generalku, pa im se nije isplatilo... :lol:
 
Član
Sina je napisao(la):
edoze je napisao(la):
Sina je napisao(la):
edoze je napisao(la):
meni ukralo sa pola sve 4 ratkape,a bile originalne vw
a kao da to nije dosta,i akumulator klepilo:)

Pa sto drzis otvorenu haubu....:lol::icon_question:

otkljucali suvozaceva vrata i skinuli
sutra stari otiso,nema kontakta
digo haubu,samo kleme ostale:lol:

Dobro si prosao...Mogli su ti motor ukrasti... :) Mora da je bio pred generalku, pa im se nije isplatilo... :lol:

ma nije im se svidio,kad su izvadili akumulator pokusali ga upalit al nije mogao:lol::lol:
 
Član
ovde čojeku na parkingu obili haubu i ukrali onaj dio što ide na karburator i unjemu bude zračni filter :D
samo im to trebalo
a jednom što je došo iz slovenije ovde na godišnji sa vw ventom ukrali mu na parkingu prednju masku i pošli odvrtati šerafe od farova i odustali izgleda da su vidili da on ide :D
 
Član
Ovdje kod mene su jednom momku ukrali karambolke, a drugom sofersajbu, ali jos gore je to sto on nije odmah primjetio, jos decembar bio! :)
 
Član
Fele je napisao(la):
Djeca najvise kradu, mamicu im kleptomansku

Fele jesam ti se nasmijao na ovo bas! Za sve ima rijesenje da je nekako ufurat 220V na sasiju, al palit je na daljinski, navece upalis tu "zastitu", a ujutru 40 ljudi lezi oko auta hehehheeh.....
 
Član
LudoA je napisao(la):
Kod nas ne kradu dijelove... samo cijele aute.

busovaca,kiseljak,travnik:cool::cool::cool: to si dobro rekao!;) ma ima onih narkomana takav je meni mazno ratkapu nekome mozda ista spala s auta i njemu rekao donesi mi dobit ces 5km i ovaj bi sve uradio za malo trave i ett..
 
Član
Mom drugu obili Golfa 2 i ukrali mu pepeljaru :)

A meni ovo ljeto dok smo krecili izvadili cvijece iz stana i u haustoru tj. na 4 spratu dosho neko i ukro najveci cvijet , bio oko 1.80 cm :lol:
 

IGY

Član
ja sam ljetos gledao dvojicu malaca kako mi skidaju kapice sa ventila pred maijatom
auto parkirao skoro u bastu puna basta a ja kako sam blizu auta sjeo nogu naslonio na njega
i gledam ja njih, gleda jedan mene a drugi se sageo
ja kontam veze pertle mamu jebo
kad krenuso i ja za njima kad vidim nigdje kapice
zaustavim ih mlatnem jednog po glavi (onako laicki :lol:) i da mlatnem drugog kad ono oni se zamjenili za mjesta i klepim opet istog :D
mislim da mu nece vise past na pamet da sta skida sa auta bar ne sa mog
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top