poklopac od rezervoara blokiran

poklopac od rezervoara blokiran

Član
imam problem ne mogu da otvorim poklopac od rezervoara otkljucam auto(seat ibiza) ali nece da se otvori (mozda i autu se nesviđaju cijene goriva :lol:) ako ko zna rijesenje ovog problema bio bi zahvalan
mahxfm.jpg
 
Član
mozes manuelno ga otvorit ,imas sigurno nesta ko konopac da mozes povuc motor ,pogledaj kad skines/otvoris tapecirung u gepeku.
 
Član
Otvori gepek, malo skini desnu stranu tapacirunga ( na desnoj šolji amoritzera ) i eto ti odma motorića tu, možeš radit s njim sta hoces :cool:
 
Član
hvala vam ima mali konopac i uspio sam otvoriti poklopac ali opet kad zakljucam auto pa otkljucam opet se zaglavi skinut cu motor pa ako nekad nađem nov ugradit cu ga
ev i slika kako izgleda ako jos ko imao isti problem kao ja:
ovako izgleda kad se skine tapacirung i samo treba potegnuti za ovaj konopac
15ilwx.jpg

14nffkh.jpg
 
Član
Dok ne riješiš drugi , samo zakriviš onaj limić sa rupom na poklopcu rezervara , što ga hvata brava , da ga ne zaključava.
I ja imam na svom Seatu problem , kod mene je problem vakum pumpa , otišla
 
Član
djordjep je napisao(la):
Dok ne riješiš drugi , samo zakriviš onaj limić sa rupom na poklopcu rezervara , što ga hvata brava , da ga ne zaključava.
I ja imam na svom Seatu problem , kod mene je problem vakum pumpa , otišla

skinuo sam ovaj klin i tek kasnije skontao da sam mogao saviti onaj lim a gledao sam na piku imaju ovi motori 30KM r :icon_smile:
 
Top