Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
Jedna felga celicna 13-ka origigi skoda felicia 98., ima neka i guma na njoj , pa eto ako kome treba. ;)
 
N

nenad

Poklanjam rucicu mjenjaca, plava metalna:


EDIT: Rucica otisla, daljinski je jos dostupan.

Daljinac za JVC, model RM-RK60, radi na 20ak modela.

 
Super Moderator
poklanjam VW felgu 16'' meni bila na bori v6 4motion i mislim da ova felga ide na ove V6
uglavnom treba je ofarbati i skroz malo je kriva s unutrasnje strane al nista strasno..moze nekome trebati za rezevrnu ako ima 4 ovakve ili sta ja znam

 
Član
m3 look retrovizori :cool:
dsc00065nj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00067am.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Super Moderator
Imam i 7 istih ratkapa 15''... 3 su nove a 4 koristene i sve su iste neke kao chrome. pa eto ako ko hoce nek dodje pokupiti
 
N

nenad

Otisla plava zatvorasu, evo jos jedna rucica mjenjaca, ako kome treba, siva, kozna:


 
imam široku lajsnu od golfa dvice (1987-1991)zadnja desna mislim da je ako nekom treba,nek se javi.lajsna je orginalna
 
Član
Hmmm...

poklanjam originalnu rucicu menjaca peugeot 206,
originalnu rucicu menjaca od Golfa 2, nabu odnosno adapter za montazu volana sa golfa 3 na starije VW modele (uz varijacije kompatibilnosti).

unutrasnja rucica suvozacevih vrata Renault twingo (zuto-siva)

kuciste levog retrovizora za Polo 86c,
komplet bocnih lajsni Polo 86c
vw oznake za Polo 86c


dok se prisetim bice jos :D
 
Član
deez je napisao(la):
Hmmm...

poklanjam originalnu rucicu menjaca peugeot 206
,
originalnu rucicu menjaca od Golfa 2, nabu odnosno adapter za montazu volana sa golfa 3 na starije VW modele (uz varijacije kompatibilnosti).

unutrasnja rucica suvozacevih vrata Renault twingo (zuto-siva)

kuciste levog retrovizora za Polo 86c,
komplet bocnih lajsni Polo 86c
vw oznake za Polo 86c


dok se prisetim bice jos :D
komsija mogu li rezervisati ovo ?
 
Član
Kakva je ručica mjenjača od golfa jel kožna ili on plastična mona se ofucala malo da uzmem tu ako je boljda od moje??pozzz:cool:
 
N

nenad

Kile izvini, ja zaboravio napisati da sam dao i daljinac i rucicu, javili se ljudi odma kad sam postavio, jbg do mene :icon_rolleyes:
 
dajem na poklon uski spojler za duboki branik prednji ali imam samo onaj od suvozaca dio znaci pola spojlera..pa ako kome treba nek se javi
 
Top