Pokemon u rusiji

Pokemon u rusiji

Član
jbt na cemu je ovaj bog te mazo :icon_question::icon_question::icon_question:,al jest i bio uporan najkrvavije je kad ode po onog tipa u zgradu i nakraju popuši i to debelo.....
 
Član
hahaha oggy, kako procita izmedju redova :lol: :lol: :D :D

a ovaj, zeznute neke gljive konzumirao :icon_eek:
 
Član
hahahahahah tibore sta ti to uradi :)

a jbt videa,unervozio sam se hahahah,ja msilim da ga nebi bilo,al mi ovi ljudi nekakvi blagi sta je ovo
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
svaka im cast ;) pravio se heroj i dobio je batina i jos totalno go
:icon_mad::icon_mad: stoka nekulturna

lada ima alarm :lol:
Svaka im cast? Na cemu sto su bolesna covjeka razbili, umjesto da su zvali policijiju ili ambulantu ili nesto slicno da ga smire, njih 8 se naslo pravit fakini i covjeka udaraju... Boze sacuvaj...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
svaka im cast ;) pravio se heroj i dobio je batina i jos totalno go
:icon_mad::icon_mad: stoka nekulturna

lada ima alarm :lol:
Svaka im cast? Na cemu sto su bolesna covjeka razbili, umjesto da su zvali policijiju ili ambulantu ili nesto slicno da ga smire, njih 8 se naslo pravit fakini i covjeka udaraju... Boze sacuvaj...

Potpis!!!
Mada može biti i da je drogiran ali vjerovatnije da je bolestan...kako god nije uredu izživljavati se na nekom takvom....
 
Član
darko13 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
svaka im cast ;) pravio se heroj i dobio je batina i jos totalno go
:icon_mad::icon_mad: stoka nekulturna

lada ima alarm :lol:
Svaka im cast? Na cemu sto su bolesna covjeka razbili, umjesto da su zvali policijiju ili ambulantu ili nesto slicno da ga smire, njih 8 se naslo pravit fakini i covjeka udaraju... Boze sacuvaj...

Potpis!!!
Mada može biti i da je drogiran ali vjerovatnije da je bolestan...kako god nije uredu izživljavati se na nekom takvom....



pa npr meni kad bi jedan takav bolesnik,jos pogotovo drogiran to uradio glavu bi mu odvrno ko saraf,sta se pravite fini
 
Top