Pokemon u rusiji

Pokemon u rusiji

Član
edo_benz je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
svaka im cast ;) pravio se heroj i dobio je batina i jos totalno go
:icon_mad::icon_mad: stoka nekulturna

lada ima alarm :lol:
Svaka im cast? Na cemu sto su bolesna covjeka razbili, umjesto da su zvali policijiju ili ambulantu ili nesto slicno da ga smire, njih 8 se naslo pravit fakini i covjeka udaraju... Boze sacuvaj...

Potpis!!!
Mada može biti i da je drogiran ali vjerovatnije da je bolestan...kako god nije uredu izživljavati se na nekom takvom....



pa npr meni kad bi jedan takav bolesnik,jos pogotovo drogiran to uradio glavu bi mu odvrno ko saraf,sta se pravite fini
Jako zrelo razmisljas, i sta si sa time postigao ? Zaglavio zatvora, novcani kazni i slicno, a odstetu nebi naplatio ni od koga, ako je covjek lud, nadrogiran i slicno, proglasen je neuracunjivim, i nema tu puno filozofije... Ti si onaj sto ne zna za diplomatiju sve rijesava nasiljem, prosla su ta vremena pasa moj ;)
 
edo_benz je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
svaka im cast ;) pravio se heroj i dobio je batina i jos totalno go
:icon_mad::icon_mad: stoka nekulturna

lada ima alarm :lol:
Svaka im cast? Na cemu sto su bolesna covjeka razbili, umjesto da su zvali policijiju ili ambulantu ili nesto slicno da ga smire, njih 8 se naslo pravit fakini i covjeka udaraju... Boze sacuvaj...

Potpis!!!
Mada može biti i da je drogiran ali vjerovatnije da je bolestan...kako god nije uredu izživljavati se na nekom takvom....



pa npr meni kad bi jedan takav bolesnik,jos pogotovo drogiran to uradio glavu bi mu odvrno ko saraf,sta se pravite fini

pa ima svakvih slucajeva i razloga mozda je tako i trebalo postupit al koliko se vidilo prvo je bio opomenut od dvojice a on na to nista i cak sta vise nastavlja i dalje sa svojim krkanskim ponasanjem

uostalom da ne duljim briga me to sto sam prvo napisao je moje misljenje THE END
 
Član
Ubiše braća.:cool:

Nego, dok se ne bih našao u ovakvoj situaciji, ne bih znao šta bih uradio. Vidi se da nije dobar momak u glavu, ako bih uspio da se iskuliram da ga ne ubijem, pomogao bih mu.;)
 
ma ovakve i treba sutat non-stop, meni kad bi onako skocio na krov ja bi ga svezo ko vola i preko njega autom prelazio, a hvala bogu i visoko mi je auto :lol:
 
Top