pojacalo

pojacalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
azerb je napisao(la):
bravo kralju taj je :D,,,a znaci ne koristi se ovaj za wofere, tako igy kaze???ne kontam heh

mo joj jarane monoblock je za woofere ali moze i ovo extra lupa kod mene jaran ima pojacalo jedno oko 600w rms-a 4 kanala i spojena na njega 2 woofera nije da lupa nego razvaljuje fkt...dosta od mene za ovo pitanje nek se pobrinu pametniji..
 

IGY

Član
svaka cast bekire, ja nisam uspio doduse nisam ni puno trazio bio sam na poslu a slab sa vremenom bio
ovo im je snaga u W ne RMS kako vidim
u biti ovo je sistemsko pojacalo mada moze solidno gurati dva manja woofera
 
Član
xzone je napisao(la):
azerb je napisao(la):
bravo kralju taj je :D,,,a znaci ne koristi se ovaj za wofere, tako igy kaze???ne kontam heh

mo joj jarane monoblock je za woofere ali moze i ovo extra lupa kod mene jaran ima pojacalo jedno oko 600w rms-a 4 kanala i spojena na njega 2 woofera nije da lupa nego razvaljuje fkt...dosta od mene za ovo pitanje nek se pobrinu pametniji..

oki, hvala ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
svaka cast bekire, ja nisam uspio doduse nisam ni puno trazio bio sam na poslu a slab sa vremenom bio
ovo im je snaga u W ne RMS kako vidim
u biti ovo je sistemsko pojacalo mada moze solidno gurati dva manja woofera

kako ne vidis drug :icon_question:

RMS im je na prvom mjestu pa kaze:

RMS 4x100 W na 4 Ohm
RMS 4x200 W na 2 Ohm
RMS 2x350 W na 2 Ohm u bridge modu...

:icon_rolleyes:

s sto se tice da nije za woofere 2x350w RMS-a ima dovoljno da gura 2 x 307D2 na 2ohma i da bude dernek u autu...
307D2 ima 400w rms-a tako da mu je 350 rms-a vise nego dovoljno da ga baci u trans... ;)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
IGY je napisao(la):
svaka cast bekire, ja nisam uspio doduse nisam ni puno trazio bio sam na poslu a slab sa vremenom bio
ovo im je snaga u W ne RMS kako vidim
u biti ovo je sistemsko pojacalo mada moze solidno gurati dva manja woofera

kako ne vidis drug :icon_question:

RMS im je na prvom mjestu pa kaze:

RMS 4x100 W na 4 Ohm
RMS 4x200 W na 2 Ohm
RMS 2x350 W na 2 Ohm u bridge modu...

:icon_rolleyes:

s sto se tice da nije za woofere 2x350w RMS-a ima dovoljno da gura 2 x 307D2 na 2ohma i da bude dernek u autu...
307D2 ima 400w rms-a tako da mu je 350 rms-a vise nego dovoljno da ga baci u trans... ;)

eh o tome ti ja pricam volim kad se neko ovako razumije u nesto..znaci kad bekir kaze tako onda je tako..haha
 
Član
Ako ces vec woofere pioneer-ove kaciti na ovo pojacalo uzmi D4 odnosno woofer sa 2x4 ohm-a zavojnicom...
 

IGY

Član
oj Bekire :lol:
ja sam skroz pukao onda, jbg umor pa i ne procitam kako treba
da svakako kad je RMS u pitanju moze ovo dobro gurati woofere
P.S. vise necu postati kad sam umoran:lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
Bekire mozda nije :lol:

hajde eddo da te cujemo, tvoj razlog zasto nije

Spezifikationen:
4x500 W Max output
RMS 4x100 W bei 4 Ohm
RMS 4x200 W bei 2 Ohm
RMS 2x350 W

c/p podaci s interneta na jedinoj stranici na kojoj sam uspio nac podatke o ovom ampu .... nigdje ne pise da je stabilan na 2 Ohma u bridgeu .... znaci bekir kaze jest, ja kazem nije .... moja rjec protiv njegove :lol:
 
Član
eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Bekire mozda nije :lol:

hajde eddo da te cujemo, tvoj razlog zasto nije

Spezifikationen:
4x500 W Max output
RMS 4x100 W bei 4 Ohm
RMS 4x200 W bei 2 Ohm
RMS 2x350 W

c/p podaci s interneta na jedinoj stranici na kojoj sam uspio nac podatke o ovom ampu .... nigdje ne pise da je stabilan na 2 Ohma u bridgeu .... znaci bekir kaze jest, ja kazem nije .... moja rjec protiv njegove :lol:

ma cim je stabilan na 4x200 na 2ohma stabilan je i u bridgeu, znam po svojoj alpini koju sam imao isto cetverokanalac stabilan na 2ohma 4x100... svirala u bridgeu na 2x4 ohma = 2 ohma....

a sto nebi bilo stabilno eddo???
argumente molim...
 

IGY

Član
ajmo eddo da cujemo :icon_question:

i sta bi bilo se eventualno desilo u tom slucaju:cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Nista sad nam covjek mora predat pojacalo na 7 dana da mi ispitamo na licu mjesta i potvrdimo neciju tvrdnju :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top