pojacalo u protektu

pojacalo u protektu

Imam pojacalo sound wave BO 400 D, bila su skopcana na njega na bridge dva sony wufera po 1300 w(znam da je to previse za ovo pojacalo ali kad sam kupio auto sve je vec bilo skopcano), radilo je tako pola godine i jedan dan se upalila crvena lampica na pojacalu (protekt). Ne znam sta je razlog toga pa bih volio ako ima neko u Sarajevu sto pravi pojacala da mi se javi pa da mu ga donesem da pokusa napraviti.
 
Član
probaj otkopcati drivere sa ampa ili spojiti samo jedan sub...vjerovatno je prenizak otpor za bridge tom ampu...
 
Član
ne mora biti. ako je prije radilo a sada ne radi najvjerojatnije ti je da je doslo do nekog spoja izmedju kontakata na wooferima. kod mene je to prije bio slucaj kad sam imao pioneer-ov woofer i spojili mi se kontakti u kutiji i dok nisam izvadio i sve pregledao nisam rijesio problem. izvadi woofere iz kutije i pregledaj sve kablove i sve kontakte da nema neki spoj medju njima.
 
Član
otkopcaj zvucnike sa pojacala i upali,ako ti i dalje bude upaljen protect 99% il ti je stradao jedan od izlaza ili IRF-ovi...


btw ako budes dolazio u ze donesi pa da ga rijesimo ;)
 
Ima li iko u Sarajevu da popravlja pojačala da mu donesem ovo moje pa da pogleda, da vidim može li se popraviti ako ne može da ga bacim
 
Top