Pojacalo procjena i misljenje...

Pojacalo procjena i misljenje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koliko vrijedi ovo pojacalo kicker zx200.2 i dali mi moze dovoljno gurati prednje sisteme recimo dls c6a ili r6a... ???

3950.jpg


Amplifier Type: 2-channel

RMS Power @ 4 Ohms: 70W x 2 @ 14.4V

THD at 4-Ohm RMS Power: <1 %

Bridged RMS Power @ 4 Ohms: 200W x 1 @ 14.4V

Speaker Level Inputs: Yes

Preamp Outputs: Yes

Built-In Crossovers: HP/LP

Bass Boost: 0-18 dB

Frequency Response: 20-20,000 Hz

Signal to Noise Ratio: 98 dB

Fuse Rating: 30 amps

Advanced chassis with extruded aluminum heatsink

MOSFET class A/B power supply

Top-mounted controls

KickBass 0-18 dB variable bass boost at 40 Hz

Variable 50-200 Hz high- or low-pass crossover with 12 dB/octave slope

High level or low level inputs (125mV-10V)

PreAmp Signal Transfer (PAST) RCA outputs

Delayed turn-off logic circuit

Soft start turn-on circuit for reduced startup load

Short circuit, Over-voltage, Reverse polarity, Thermal overload (SORT) protection

Fully CEA-2006 compliant specifications for real-world power




EDIT: Sjeba se ja oko slike... :)
 
Član
slabo sine slabo, mi svo ovdje svi cuneri koji znaju samo razlikovat original od "taljijanske" duboke karambolke na golfu 2 :D



golfisti, ovo nije protiv vas, mojne viska postova ;)
 
Legend
http://www.dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_56

c6a 60w rms.a ,to tvoje pojacalo na 4ohm-a daje 70w.......sto nebi bilo dovoljno , samo malo pogledaj specifikacije i eto ti......
 
Član
enesss je napisao(la):
http://www.dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_56

c6a 60w rms.a ,to tvoje pojacalo na 4ohm-a daje 70w.......sto nebi bilo dovoljno , samo malo pogledaj specifikacije i eto ti......

Kod mene C6-ce svirale godinu dana na DLS CA41 pojačalu, na 2 kanala, 2x70 WRMS-a...ko god je čuo kako zvuče, nije imao ništa negativno da kaže :) 70 WRMS-a je dovoljno za C6-ce, ali bi bilo knap za R6A recimo...i frenkvencije su okey za C6...u kvalitet samog pojačalo (dal se grije i sl.) ne mogu, jer ga nisam imao, ali specifikacije odgovaraju...
 

IGY

Član
sto se tice specifikacija moze, to je taman
i da potpis na ovo sto ti je Mirsko rekao
 
Član
Sto se tice cijene pogledaj u oglasima druga pojacala u prodaji pa usporedi sa ovim pa vidi odprilike kolko vrijedi u odnosu na njih!
 
Član
novo u hr u kr-electronic-u kosta 1098.00 Kn http://www.kr-electronic.hr/proizvodi.php a polovno sigurno vrijedi pola novog
 
Član
hm 70w rms-a x 2 na 14,4 naponu to je problem deklarisane snage na 14,4 naponu 90 % nemoguce na nekim autima...
Cijena 60,00KM[/align]
 
Član
znaci nema 70w rms-a ili sta nekontam... a cijena 60 km malo nerealno... planirao sam dati sony trosistemce 17ke iz mojih zadnjih vrata i 100 km jer znam da je pojacalo malte ne novo... kupljeno je novo po cijeni od 1500 kn prije 4 mjeseca i mom drugu je bilo u autu i pod garancijom je jos uvijek... to je neupitno jedino je upitno jel mi to dovoljno za c6a... nemojte mi to om napon itd ne kontam se u to samo recite jel ok il nije...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
znaci nema 70w rms-a ili sta nekontam... a cijena 60 km malo nerealno... planirao sam dati sony trosistemce 17ke iz mojih zadnjih vrata i 100 km jer znam da je pojacalo malte ne novo... kupljeno je novo po cijeni od 1500 kn prije 4 mjeseca i mom drugu je bilo u autu i pod garancijom je jos uvijek... to je neupitno jedino je upitno jel mi to dovoljno za c6a... nemojte mi to om napon itd ne kontam se u to samo recite jel ok il nije...

normalno da nema cistih 70w rms-a jer je deklarisano na naponu od 14,4v... skontaj da auto kad radi ima napon od nekih 14,2-eventualno 14,4v znaci popalis potrosace sve i imas napon neki od 13,5v standard e zato nem a70w rms-a...
 
Član
Bekir posto naucnik :D .... bravo bekire, al dobro s kim se druzis nisam nimalo iznenadjen :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top