POHVALA!!!

POHVALA!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moram reci da je ovo stvarno extra forum...bas sam odusevljen!
imaju pravila foruma(sto i treba da bude)ali se ne sprovode bukvalno kao na drugim forumima(sto me izludjuje).
forum je dosta aktivan...reci cu da je moj oglas,za 15-ak dana, posjecen negdje oko 1400puta sto na nekim oglasima nece biti ni za godinu dana.normalno nisam ovdje samo radi oglasa...imao sam savjeta za farbanje,poliranje,muziku....i svasta nesto...
stvarno ste extra!!!samo takvi ostanite i bice nas jos!!!
pozzz
 
Član
samo da znate da ovo nije nikakvo uvlacenje u dupe za kojekakve zvjezdice ili ti reputacija,posto me to uopste ne interesuje...
ja sam ovde da mi se pomogne (cega je i bilo) i da pomognem(a bilo je i ovoga :icon_smile: )...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
moram reci da je ovo stvarno extra forum...bas sam odusevljen!
imaju pravila foruma(sto i treba da bude)ali se ne sprovode bukvalno kao na drugim forumima(sto me izludjuje).
forum je dosta aktivan...reci cu da je moj oglas,za 15-ak dana, posjecen negdje oko 1400puta sto na nekim oglasima nece biti ni za godinu dana.normalno nisam ovdje samo radi oglasa...imao sam savjeta za farbanje,poliranje,muziku....i svasta nesto...
stvarno ste extra!!!samo takvi ostanite i bice nas jos!!!
pozzz

;)
 
a sta, dejo je zasluzan za smajlije u brzom odgovoru?! way to go deyo! (jel se vako pise:D) ;)


haha,evo upravo sad vidje da smo dobili i nove smajlije cak.

ovaj je najjaci:spam: :lol:

Nego ljuboje druze i sam sam tako mislio kad sam tek dosao,nisam vjerovao kako je gotivan forum,taman raje ima,ni previse ni premalo,taman!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top