Pohvala za administratora

Pohvala za administratora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pročitah u nekoj temi da poznajem administratora, napisano od strane Sarajlica, i bogami bi čovjek u pravu...jest, poznajem, i mogu ti reć da sam mu tražio ban na 10 dana, al eto, ne htjede dat, pa me banova samo na 7 :D...
Taman sam se malo odmorio od smaranja svakojakih iskompleksiranih likova, koji ne mogu da podnesu da njihova marka ima nešto lošije od neke druge marke.
Doduše, nisam u onom postu nikog uvrijedio lično (iako mene gospoda jest, pa je BokiVR6 obriso te postove, jer su naravno bili spamerski), banovan sam, al eto, ne kažem opet da je džaba...
Samo hoću da poručim nekim osobama (ne odnosi se na admine i moderatore, oni svoj posao obavljaju kako treba), da malo smanje komplekse, i prihvate jednom da njihova marka ne može bit u svemu najbolja i prva...jednostavno, ne može...
toliko od mene, poželite mi dobro došlicu xD :lol:
 
Početnik
mali_cviko je napisao(la):
Od tebe sam prvog i očekivo..baš ti hvala ;)

nema na cemu,uvijek kada zatreba,,,uostalom ja nisam nista uprazno ni rekao niti ista,ja sam to sve potkrijepio slikama,a ako zelis i ovdja cu pa ku dpuklo da puklo :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Ma vidio sam ja slike prijatelju...zato sam i otvorio temu...
Kažem ti, poznajem administratora, i tražio sam bananu, čak na 10 dana, al nije htio, pa dao na 7 samo...jbg, dobar čojk, nije ko neki... :)
Ne žalim se ja na ban, možda ih bude još...jesam ja tamo svašta piso, samo nisam nikog lično uvrijedio, za razliku od vas VW-ovaca...samo eto, postovi su već obrisani bili, pa nisam mogo uzet Screenshot-ove ko ti... ;)
 
Početnik
mali_cviko je napisao(la):
Ma vidio sam ja slike prijatelju...zato sam i otvorio temu...
Kažem ti, poznajem administratora, i tražio sam bananu, čak na 10 dana, al nije htio, pa dao na 7 samo...jbg, dobar čojk, nije ko neki... :)
Ne žalim se ja na ban, možda ih bude još...jesam ja tamo svašta piso, samo nisam nikog lično uvrijedio, za razliku od vas VW-ovaca...samo eto, postovi su već obrisani bili, pa nisam mogo uzet Screenshot-ove ko ti... ;)
nisam ni ja ono shoto vec moj poznanik jer tad sam vec bio ja banovan dok ste vi slobodno uzivali,,samo me cudi sto technogeek nije banovan jer i on je opasno vrijedjo ali to je posao admina a ne nas,,tako daaa;)

edit:i da ja nisam zaljubljen u VW nego samo vozim to i branim boje tima,a sutra kada bi imao pare 99% bi presao na drugu marku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top