Pogrešno kodiran procesor?

Pogrešno kodiran procesor?

Član
Pozdrav raja,

Nedavno sam se javljao vezano za savjet oko kupovine automobila.

Nejse, od nedavno sam vlasnik Octavie, 2007. godište, Elegance oprema. Nije plaćena skupo, ali bilo je ulaganja, došla je otprilike na svoju cijenu. Kupljena nova u ASA PVA, na satu 207.000 km.

Imam problem jedan. Kacio je neki dan na dijagnostiku iz razloga sto ne mogu da prebacujem na board computeru informacije (prosječna potrošnja, prosječna brzina, koliko mogu preći kilometara sa trenutnim gorivom ...). Jednostavno one tipke ne rade sa strane, na ručici brisača. Prikazuje je samo temperatura, vrijeme i kilometraža. Uredno se prikazuju.
Greška sa "upravljačkim stupom upravljača", tako nešto :D xD .
Nakon toga primijetim grešku "pogrešno kodiran procesor". Veze nemam na šta se to može odnositi ? Neki mi govore riknuo procesor, ali kontam, da li bi mogao tada voziti ? Pošto je sa autom sve ostalo uredu, normalno vozi, registruje kilometre, temperaturu i slično. Na forumima čitam kao zna se desiti to kao kada se auto pali na kleme, na guranje, ako se vadi akumulator itd. To je prošli korisnik auta, potvrdio, da je radio sve troje.

Ako je imao iko sličan problem ili zna nešto o tome, ako može da podijeli sa mnom.

Unaprijed zahvalan :D .
 
Pad napona uzrokuje mnoge probleme imas srece sto imas VAG koncern inace Kod PSA koncerna BSI pogubi sve informacije od vozila i mora se nanovo sve unositi u BSI tj.ubacivanje sve opreme i svega od klime koda kljuca podizaca itd itd
;)
 
Član
Pad napona uzrokuje mnoge probleme imas srece sto imas VAG koncern inace Kod PSA koncerna BSI pogubi sve informacije od vozila i mora se nanovo sve unositi u BSI tj.ubacivanje sve opreme i svega od klime koda kljuca podizaca itd itd
;)

Znači moglo bi biti to ? Prethodni vlasnik kaže da mu nije htio upaliti, klemao ga, opet nije htio, na kraju ga upalili na guranje. Sutra je promijenio akumulator :D. Šta je lijek sad ovome, ako znaš ? xD
 
Lijeka ima
Nadji dobru radnju s orginalnom dijagnostikom za Vag koncern i Da s njom upise podatke tj. Da aktivira opremu u vozilu jer kod PSA to se radi s orginalnom dijagnostikom tj. S Lexia pp2000 ;)
 
Član
Lijeka ima
Nadji dobru radnju s orginalnom dijagnostikom za Vag koncern i Da s njom upise podatke tj. Da aktivira opremu u vozilu jer kod PSA to se radi s orginalnom dijagnostikom tj. S Lexia pp2000 ;)

Bas je "majstor" pokusao prekodirati to nešto, nije mu dalo, govori on vjerovatno ne da jer nije licenciran VAG xD. Očito će tako i biti, vjerovatno i brže onda, pošto ja nemam nikakvih posljedica od toga, osim što me nervira saznanje da imam tu grešku i da ne mogu vidjeti prosječnu potrošnju na trip computeru. Hvala na savjetu drug :).
 
Top