Pogodi koji je model u pitanju....

Pogodi koji je model u pitanju....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Haj nesto lagano :)

i632412_t.jpg
 
Član
Stari moj... ne bi baš rekao sirotinjski :icon_rolleyes:

Vozio se u tom čudu "cvajziceru" negdje 1973-74 ...sječam se u magli (više kao jaka naoblaka) i kao klinac jedino pamtim da su ljudi doslovce buljili (oči im ispadaše) kad smo išli po cesti...a ja kao klinac ponosan kao da sam mladić..
Porša je uvijek porša :cool: osim možda 924 i 944 modela koji mi nisu nešto kaj lići na porshe.

ajde ko je pogodio nek tjera dalje...

next:icon_question:

edit: dok se ja vratim vi ste več na ? :lol:
 
Schumacher je napisao(la):
pontiac hmmm nezz
al amerikanac je neki 1000%

Amerikanac indeed,al za australsko je trziste ovaj napravljen,eto pomoc mala ;)


@Hakkler: Sta porsche nudi inace taj je bio sirotinjski sve dok nije doslo do prekida suradnje (ili nekog nesporazuma,ne sjecam se vise) izmedju Porsche-a i VW-a te je Porsche onda digao cijenu tom 914 do te mjere da je bio tek nesto jeftiniji od 911 Turbo.
 
Član
@erol_brcak: ma sve pet...al opet vozit se u Porsche-u "74 u Zagrebu i to u njegovoj nekoj izvorno zelenoj boji ...bio je to pojam ...za ostale stanovnike koji osim buba, princa,opela,nekih fordova,meca repaša...nisu baš bili vidli...ma kako on "sirotinjski kotirao na zapadnom tržištu"

:icon_smile:

da nije onda ovaj auto gore iz nekog serijala Mad Max-a :icon_question:
 
hakkler je napisao(la):
@erol_brcak: ma sve pet...al opet vozit se u Porsche-u "74 u Zagrebu i to u njegovoj nekoj izvorno zelenoj boji ...bio je to pojam ...za ostale stanovnike koji osim buba, princa,opela,nekih fordova,meca repaša...nisu baš bili vidli...ma kako on "sirotinjski kotirao na zapadnom tržištu"

:icon_smile:

da nije onda ovaj auto gore iz nekog serijala Mad Max-a :icon_question:



INDEED!

Pogodio,Ford Falcon XB poznatiji kao Interceptor ;)

Ajmo dalje
 
Član
pa jbiga sad, bitno je da je mustang, ionako nitko nije pokusao pogodit, hoce li netko stavljat sliku dalje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top