pogledajte ovog ljepotana

pogledajte ovog ljepotana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nadam se da nisam zaluto sa temom, ali jednostavno nisam mogo odoliti da ne stavim ovu sliku na koju sam naletio na nekoj svapskoj stranici sa nekog njihovog okupljanja.
svaki komentar je suvisan...

vw-style_eurospeedway_lausitz_112.jpg
 
Član
Huh ja sam prije nekih.hmm. ma brate davno da godine ne brojim..ima bar 10 :D gledao na DSFu emisiju o "loodom" momku u njemackoj, imao golf 3 perla zelena..iz vana sve regulara osim sto je imao zlatne felge, motor i svi dijelovu u autu su bili zlato, a sta nisu mogli od zlata uraditi, kromirano je, dakle motor, sarafi sve zivo..auto je bilo perverzija..
 
Član
loodi je napisao(la):
Huh ja sam prije nekih.hmm. ma brate davno da godine ne brojim..ima bar 10 :D gledao na DSFu emisiju o "loodom" momku u njemackoj, imao golf 3 perla zelena..iz vana sve regulara osim sto je imao zlatne felge, motor i svi dijelovu u autu su bili zlato, a sta nisu mogli od zlata uraditi, kromirano je, dakle motor, sarafi sve zivo..auto je bilo perverzija..

Gledao sam i ja tu emisiju! Lud decko ali sta ces!
 
Član
Evo da vam se pohvalim ja i prijatelj smo upravo završili danas sa poliranjem VR6 Usisne, poklopac ventila je prekjučer bio gotov isti je finiš kao na prvoj slici... Bilo je ajme posla.. Ali finis je zato uuuuuuuu...
l_82044a1bae5f59aacd5e033cd54d98d2.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top