Pogledajte Kako U 10 Sekundi Otvoriti Zaključan Auto

Pogledajte Kako U 10 Sekundi Otvoriti Zaključan Auto

Kad sam imao Forda slicno sam ga ovako otvorio, zaboravim na kljuc u gepeku i zatvorim gepek, on se automatski zakljuca. A posto kod nekih Fordova ima pored vozacevog sjedista ima dugme za otvaranje gepeka, to mi je posluzilo. Uzeo tanku sipku metalnu, nekako izmedju vrata i stoka progurao i kliknem dugme, otvori se gepek. Jest' da sam kedere dobro ostetio:D
 
Član
Dobra fora korisna sta vise...
Jbg kad ti se zakljuca auto a ostavis kljuc unutra dobro je ovo znati...
 
Hehe, mocno, samo neki neki proizvodjaci(mercedes):) su mislisli i na to pa kad se zakljuca auto ovaj pipak se poravna, tako da nikake vajde od spage:)
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Hehe, mocno, samo neki neki proizvodjaci(mercedes):) su mislisli i na to pa kad se zakljuca auto ovaj pipak se poravna, tako da nikake vajde od spage:)

To ti je sad kod vecine auta, i kod Volva npr. bude to dugme u nivou sa ostalim dijelom...
 
Član
alo ba i kod fabije ovi pipci odu unutra, a i mali su nema sanse da se uhvate... a i da se uhvate samo ih mozes odvalit :D :lol:
 
Djaba ti to kad kod mene ta ne pali na centralnoj bravi, ja sjedio u autu i zakljucam ga nema sanse pipke povuc i otvorit samo vraca i otvorim prozor i kljuc u bravu i otkljucam
 
Član
kod mene nebi islo ...nema 'glave' na ovoj polugi za otvaranje...iako je jako korisno kod auta kod kojih moze ikako, nedavno mi drug razbio na audiju staklo zakljucalo se auto a kreten ostavio kljuc unutra, da sam to tad znao ovo valjalo bi mozda..

a tek na novim sa senzorima uopce nema nista, samo malena blenda ...
 
Top