Pogledajte Čeha kako bježi od policije pri 100km/h na biciklu!

Pogledajte Čeha kako bježi od policije pri 100km/h na biciklu!

BHT Ovisnik
Na YouTubeu se pojavila jedna od najbizarnijih snimaka policijske potjere u povijesti. Kamere policijskog presretača u Češkoj zabilježile su biciklistu koji je na glavnom češkom autoputu D1 vozio oko 100 kilometara na sat, piše Gizmodo, a prenosi Jutarnji.hr.

Policija je prvo zamijetila biciklistu kako se vozi iza bijelog kombija, oko 100 km/h, koristeći zračnu brazdu od kombija kako bi izbjegao otpor zraka. Policija je potom upalila sirene, a biciklist je pretekao kombi i usporio.

Kada ga je policija pokušala presječi, biciklist ih je izbjegao i 'zakačio' se za drugi kombi, ovaj put crn. Tek nakon što se odvojio i od drugog kombija biciklist je usporio na 50-ak kilometara na sat, nakon čega ga je policija uspjela uhvatiti.

Inače, vožnja biciklom visokom brzinom iza drugog vozila nije toliko neuobičajena. I dok se 100 km/h može činiti kao mnogo gradskim biciklistima, vrijedi napomenuti da svjetski rekord drži Fred Rompelberg, trenutno najstariji profesionalni biciklist , koji je uspio postiči brzinu od 268,8 km/h vozeći iza drugog vozila.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ze9IOtK1-RU[/video]
 
Član
Gledo sam ovo vec, lik je idol koji osjecaj ici na biciklu 100 to ne moze dosta ni ovih skutera :D
 

187

Član
adi187 je napisao(la):
Gledo sam ovo vec, lik je idol koji osjecaj ici na biciklu 100 to ne moze dosta ni ovih skutera :D

upravo..

ja sam isao nekih 67-8 km/h ali vjetar puhao odnese.. mogu mislit kako je kad ides 100km/h ili vise :cool:

ovdje kod nas u Sarajevu isao tranzitom (oko 2h po noci, tad nema skoro nikog) i sad ima blaga nizbrdica, tu picis koliko mozes i smijes.. ma milina... jedva cekam lijepo vrijeme da opet..
 
Zamislite nasih pandura koji rade tamo na kamerama u onim sobicama skljoc kad gledaju lik na biciklu aktivirao senzore, teoretski ja mislim bilo moguce jer od tacke A do tacke B mjeri se brzina. Koja bi to zajebancija bila :lol::lol::lol:
 
Administrator
:lol::lol::lol:

moguce je voziti toliko :D vozio sam 82 km/h prije par godina na jednoj nizbrdici. Gledao samo koliko maximalno mogu ici. I kada sam to postigao vise nisam smio:lol: Ne znam da li bi opet smio tako voziti:lol::lol::lol:

mirza_mali je napisao(la):
Zamislite nasih pandura koji rade tamo na kamerama u onim sobicama skljoc kad gledaju lik na biciklu aktivirao senzore, teoretski ja mislim bilo moguce jer od tacke A do tacke B mjeri se brzina. Koja bi to zajebancija bila :lol::lol::lol:

pa ljudi su snimali klipove, kako prelaze preko senzora i slika ih kamera, ali su to radili sa rolama:lol:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Zamislite nasih pandura koji rade tamo na kamerama u onim sobicama skljoc kad gledaju lik na biciklu aktivirao senzore, teoretski ja mislim bilo moguce jer od tacke A do tacke B mjeri se brzina. Koja bi to zajebancija bila :lol::lol::lol:
ne moguce jer je biciklo prelagano oprobano cak neke nece ni skutere uslikati;)
 
:lol::lol::lol: koji kralj :cool: svaka mu cast :icon_smile:

sto bi volio da znam kolko sam najvise isao na biciklu niz brdo valjalo bi po ravnom sam isao vise od 50 :icon_biggrin:
 
Član
e svaka mu cast, e jes budala, :lol::lol:
ja sam slepo jarana sa golfom, bio on na rolama, moze brzo ici:D, :D
 
Član
ja sam vozio na bajku po nasoj magistrali 75 . . . iza slepera u par centimetara ufatim ga na semaforu kad krene i samo za njim tu brzinu pretezno razvije izmedju stupa i energoinvesta . . . .

a nizbrdo najbrze isao 87 niz didikovac i par puta niz dalmatinsku ponekad niz bjelave i tako . ..

;)
 
Član
Dok sam imo bicikl top speed mi je bio 92 ak sam ga tad i pokvario msm lezajevi otisli i svasta neshh onaj trkaci bicikl
 
Član
Auuuuu al ga vozi mali, najjaci pandur kad se dernja zaustaviteee vozilooo XD Steta nemoz da se vidi sta je bilo dalje bas me zanima :)
 
Top