Pogledaj kako izgledaju felge na Autu

Pogledaj kako izgledaju felge na Autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije nesto ekstra ali pomogne malo pri izboru felgi.
Uz odabir auta, jacinu motora pokaze u izboru koje dimenzije i koje vrste felhi mogu da se stave na auto
Ovde se moze pogledati kako izgledaju razne felge na licnom autu i dali uopste mogu da se stave na to auto sa tom dimenzijom.

www.tuning2.de

Free Muzik www.mp3000.net
 
Član
Kako tacno doci do konfiguratora...meni samo izbaci popis felni i onda kad kliknem na jednu od njih, pojavi mi se neko ljevo desno auto sa tim felnama ali ne fabia :icon_rolleyes:
 
Član
Odes prvo na prozor gdje pise ALUFELGE, tu kada kliknes ides na Fahrzeugmarke tu izaberes marku auta onda model, motor, coll felge.
Onda ti izbaci sve felge koje bi odgovarale na to auto, i pored felge ima crvena kockica koja miga gdje pise (Montage am Farzeug) tu kliknes i onda bi ti trebo da izbaci auto tvoje sa felgama koje si odabrao.
 
Član
Daleko je ovo od realne slike kako feluge izgledaju na autu.... Ali moze posluziti kao neki orjentir...
 
Član
slabo pokazuje....kad ovako gledas, da te bog sacuva rugobe os dotz shurikena, ko retardirana felga na autu, a u stvarnosti sila...i izgleda mi da pokazuje za col manje...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top