Poginuo dvadesetogodisnji mladic!

Poginuo dvadesetogodisnji mladic!

Član
Nije tacno da je bio udes.. bio tu, vidio, pomogao koliko sam mogao i tako dalje

Stajao na drugoj strani ceste i tog sam momka primjetio da stoji na trotuaru (a ne na tranvajskoj) al nisam obracao paznju dalje...
Posto je spomenute noci kisa padala samo sam zacuo "klizanje" guma negdje.. Kako, sta to zaista neznam. Momak se nasao na cesti i decko za volanom omalenog Seata udario, prvo mu noge lomi zatim udara glavom u sofersajbu gdje ga prebacuje preko auta u polozaju "dole glava gore noge" okrenuo ga totalno.. momak je doslovno letio iznad auta nekih cca 1-1.5m a iza Seata nalijece kombi marke Mercedes (onaj stari kockasti Merc) i on momka udari ni kriv ni duzan. Tako da su preminulog dva auta udarila..
Iskreno ja sam mislio da ce ziv ostat jer je davao znakove zivota... Imao dosta povreda od glave do pete BUKVALNO sav prelomljen. Kako sam bio tik do njega mogao se osjetiti i alkohol a to mi je i jedan od policajaca na licu mjesta potvrdio :(
Onaj momak iz Seata mislim da je poludio, citavo vrijeme je plakao i vristao a i vozac Mercedesa je skrhan
Meni najvise cudno od svega ovoga je kako je kocioni trag bio "jako mali" kad uzmemo u obzir da je kisa padala al nije moje da sudim do koga je! Svakako je tuzno kad je jedan mladi zivot poput ovog ugasi i to na ovaj nacin

Moje saucesce porodici preminulog momka
 
Top