Poginuo brat od Ade Colak - Sa motor ???

Poginuo brat od Ade Colak - Sa motor ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Danas je u Sa pred moji ulazom poginuo momak, pao sa motora...za sve koji su su culi, i koji ga znaju...Nakon velike borbe hitne pomoci ipak je podlegao...Bezvanicno radi se o bratu momka koji se na istom mjestu ( marin dvor, klub slovenaca) proslo godine takodje na motoru srudio, te nakon nekoliko dana poginuo u saobracajnoj nesreci...rijec je o Adi Colaku.. navodno danas mu je i brat poginuo...
 
Član
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

Ako je isti udes u pitanju, a vjerovatno da je, jos uvijek preusmjeravaju promet, maloprije prodjoh tuda...

R.I.P.....
 
Legend
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

Ja jedino nisam siguran da li mu je to ustvari brat ?
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

Da to je mladji brat od Ade, Asmer, isao u moju skolu, sad i na fakultet. Vozio danas Plehov motor bio sam na mjestu nesrece, tacno kad je i hitna dosla, koliko sam skonto sudario se sa Toyotom Land Cruiser.

R.I.P.
 
Član
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

prosao sam tu kad se sve desavalo stvarno nemam rijeci.

R.I.P.
 
Član
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

Motor je Vecin, nije Plehov. Kriv je vozac bjele dvice na stranim tablama, ali razlozi vise uopste nisu bitni, Jimmy-ja vise nema. Previse tuge i bola za porodicu Colak i prijatelje.
Jimmy druze R.I.P.
 
Član
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

Jebo te, momak je isao sa mnom u skolu. Nemogu da vjerujem ocami... jebo te zivot!

Nek mu Allah podari lijep dzenet...
 
Član
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

jao havarije ljudi baaa
Nek mu dragi Allah podari lijep dzenet...
 
Član
RE: Poginuo brat od Ade Colak -  Sa motor ???

R.I.P

Jos uvjek se nezna ko je kroz crveno prosao pratim medije i rekose u muriji da trenutno rade rekonstrukciju udesa i da ce tako saznati ko je kroz crveno prosao. Svima je poznata onda raskrsnica dobro koliko je opasna to necu ni da pricam.

Nek mu Allah podari lijepi dzenet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top