Poginuo Ado Colak

Poginuo Ado Colak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ado je nedavno imo udes s motorom i odavno izaziva sudbinu sto je opce poznato


RE: Udes na Skenderiji

Jureći motorom 220 km/h na zadnjem točku udario u automobil i preživio

Ado Čolaković (21) i Ermedin Stujić (45), oba iz Sarajeva, povrijeđeni su u prometnoj nesreći jučer oko 12.30 u Ulici Hiseta u središtu Sarajeva, potvrdila je Biljana Jandrić, glasnogovornik Kliničkog ...

... centra Univerziteta u Sarajevu. "Strujić ima teške ozljede na oba koljena i zadržan je na Klinici za ortopediju. Čolaković ima ozljedu šake i ogrebotine po cijelom tijelu", kazala je za Nezavisne novine Jandrićeva.

Prema informacijama iz policije, očevici su izjavili da je nezgodu prouzročio Čolaković, koji je, navodno, izdigao motor jamaha na zadnji točak te tako velikom brzinom udario u jeetu, kojom je upravljao Sabahudin Hajdar iz pravca Kulovićeve ulice prema Ulici Hiseta. Prema izjavama očevidaca, Čolaković je nakon udarca u vozilo odletio s motora oko 30 metara.


"Motor se nakon udara u vozilo odbio i 'pokosio' pješaka po nogama (Ermedina Strujića, op.a.) a potom je udario u oluk zgrade", kazali su očevici.

Čolokavić je nakon leta s motora pao pred noge pješaka Harisa Međedovića. On je vidno potresen rekao da je Čolaković vozio brzinom oko 220 kilometara na sat, te da je prošao kroz crveno.

"Pao je na glavu pred mojim nogama. Imao je kacigu na glavi i mislim da ga je ona spasila. Pošao je da ustane, ali mu nismo dali i onda ga su ga kola Hitna odvezla. Vidio sam da pješak kojeg je udario motor ne može da stoji na nogama i njega je odvezla Hitna", rekao je Međedović.

Hajdar je za Nezavisne novine kazao kako je u trenutku vidio motoristu da ide ka njemu na zadnjem točku.

"Pokušao sam ga eskivirati, ali nisam uspio i on me udario u prednji dio vozila", rekao je Hajdar kratko, nakon čega je otišao da policiji da izjavu.
 
Član
Anais je napisao(la):
Ado je nedavno imo udes s motorom i odavno izaziva sudbinu sto je opce poznato
JD je napisao(la):
ma cisto sumnjam da moze auto zavrsiti na krovu ako te neko malo zakaci pri 50km/h koliko je ondje ogranicenje...

Nemogu da vjerujem, na internetu sve fol normalni vozaci , niko ne izaziva sudbinu, niko ne prelazi ogranicenje, svi voze po propisima, a na cesti skroz druga prica. Dino nhf ali jesi li ti vjestak? Neznas kako je bilo, bezveze komentarises. Ani vise nije vazno jel izazivao sudbinu ili ne, poginuo je u tudjim rukama... svi je mi izazivamo, svako na svoj nacin.

Neka mu dragi Allah podari lijepi Dzenet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top