Poginuo 19-godišnji Emir Kapetanović

Poginuo 19-godišnji Emir Kapetanović

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jebiga dogadja se, nikog ne krivim, svi mi volimo po gasu, a nikad neznas sta se moze dogodit,
rip
 
Član
Sandro je napisao(la):
jebiga dogadja se, nikog ne krivim, svi mi volimo po gasu, a nikad neznas sta se moze dogodit,
rip

potpisujem ja ovo, al treba i znati kad mozes po gasu. definitivno ne po klizavom, u krivinama i uz sve to ne vezat se... svi mi grijesimo, al bogami kako mi se cini, danas se izgleda svaka greska zivotom placa...

zato pamet u glavu. zivot se ne moze kupiti...

PS. da se nadovezem na ovo sudbina. sto se toga tice, ja sam za ono, da sami krojimo svoju sudbinu. ne mozes ti sjest u auto i budalasat, pa reci. ako mi je sudbina da poginem, poginucu. s druge strane, moze tebe neka budala opalit i kad vozis 20. al prvenstveno je do ljudi, a tek kasnije se moze pricat o nekoj sudbini...
 
Član
Znao sam Emira i nisam mogao vjerovati da je poginuo kad su mi rekli, zao mi je momka neopisivo nek mu dragi Allah podari dženet.... U 3Gim je dan zalosti bio u petak.... Momak je stavrno bio predobar ali bas! Dan prije nesrece ko da je znao eto da ce se nesto desiti pomirio se sa nekim drugovima ne znam sto su bili u svadji, i na dan kad je piginuo sa curom mu je bilo 4 mjeseca! Cura kad je saznala nije mogla vjerovati pocela da vristi da bunca ma strahota! RIP Emir! :icon_cry:
 
Buba na straznji pogon,mokro,brzina,i eto rezultata,a ja sam cuo da je udario glavom
2 puta u tablu i to ga je kostalo zivota,a znamo da je kod bube sve metal...

R.I.P
 

JD.

Član
haj ne pametujte za brzinu isao je 40 na sat a ne 140, ostecenje na autu je vrlo malo, pogledajte slike

tako se htjelo... da je bas toliko bilo do brzine onda bi i vozac prosao mnogo gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top