Poginule tri djevojke u nesreći kod Bihaća

Poginule tri djevojke u nesreći kod Bihaća

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tri djevojke smrtno su stradale jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu M5 u mjestu Ripač kod Bihaća.
Foto: Ilustracija
Foto: Ilustracija
"Do nesreće je došlo u srijedu u 8.45 sati. Na mjestu događaja stradale su dvije ženske osobe, dok je treća osoba preminula u bolnici od zadobijenih povreda", kazala je za Sarajevo-x.com Snežana Galić, glasnogovornica MUP-a Unsko-sanskog kantona.

U stravičnoj nesreći poginule su Meliha Balagić (1987), njena godinu mlađa sestra Aida i Emina Šištek (1987). Sve tri djevojke bile su iz Ključa.

Meliha i Emina su upravo završile studij na Pravnom fakultetu u Bihaću, gdje su jutros krenule kako bi završile administrativnu proceduru oko dobijanja diplome, a Aida Balagić je studentica treće godine.

Stradale djevojke nalazile su se u automobilu Polo, a do nesreće je došlo kada su vozilom prešle u suprotnu traku i sudarile se s kamionom.

Uviđaj na mjestu događaja su obavili pripadnici MUPUSK-a, te je saobraćaj na toj dionici puta bio privremeno obustavljen.

59022_1263201320425_1841512207_547038_4047938_n.jpg


60875_1263188400102_1841512207_547033_7450686_n.jpg


47776_158203434191155_100000044990005_529875_6219635_n.jpg


ljudi cuvajte se ovo je prestrasno... odose 3 cure uspjesne krenule po diplome... :S nevjerovatno....
 
Član
ima smisla pravo je u kamion udarila sta treba zalit vise bi mi bilo zao ovog sto je u svojoj traci da je samo prst slomio nego ove sto je presla u suprotnu traku
 
Član
c0d14c je napisao(la):
ima smisla pravo je u kamion udarila sta treba zalit vise bi mi bilo zao ovog sto je u svojoj traci da je samo prst slomio nego ove sto je presla u suprotnu traku

A znaš li razlog zašto je prešla?
3 djevojke, fakultetski obrazovane poginule, a ti tako.
 
@cod14c: Brate pa kako mozes takav komentar dat jbt,kako te boga nije strah,sprdat se sa smrcu tri mlada ljudska zivota.

Jesu,one su najvjerovatnije krive,al jbg,bas ti je komentar ono ... a jbg.

Cuo sam danas o ovome,spominjo mi bas neko,uglavnom strasno je ovo.
 
Član
Strasno,,,rijecima se ne moze opisati,,prevelik gubitak,jadni roditelji:icon_sad:
R.I.P:icon_cry::icon_cry:
 
c0d14c je napisao(la):
ima smisla pravo je u kamion udarila sta treba zalit vise bi mi bilo zao ovog sto je u svojoj traci da je samo prst slomio nego ove sto je presla u suprotnu traku

kako neko zeli ispast pametan,ismijavanjem tudjoj nesreci...ak nisi prolazio ovim dijelom puta,jos pogotovo tokom prve "najgore" kise onda nemas sta dalje pricat...
Mjesto je zeznuto na suhom,a pogotovo kad padne kisica na sve to se spusti magla...i ako ides 50 vec si proklizao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top