Podizanje tlaka na K24 turbini mk2?!

Podizanje tlaka na K24 turbini mk2?!

Član
Dali je moguce povecati boost na k24 turbini...mk2 1.6 td i kako? Tražio sam po forumu al konkretan odgovor nisam našao!


Hvala!
 
Član
Sta nitko ne zna...onolki postovi za to sve i svi pametni a sad nitko..mislim radi se o golf 2 89 god motor je iz pasata i ima 5 brzina servo i to ii naravno k24 turbinu koja se pali tek na velikim okretajima a pa reko da ju dignem bar malo :)
 
postavljas 10 tema u vezi te turbine, nije to saraf pa odvrni-zavrni, odes kod dobrog mehanicara nek ti to sredi...
piso sam ti vec da treba stimat i pumpu
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
postavljas 10 tema u vezi te turbine, nije to saraf pa odvrni-zavrni, odes kod dobrog mehanicara nek ti to sredi...
piso sam ti vec da treba stimat i pumpu

ma za pumpu znam da treba goriva! to znam sam odsarafit. pa nije ni daleko od toga da moras sam sam zavrnit il odvrnit nije daleko od toga!
 
pa ne mozes ti to radit kad ne znas, treba podesit smjesu goriva i zraka, jer ce sljedece pitanje bit Gdje mogu nabavit novi motor?????

piso sam ti vec da uzmes K14 turbo i to ce ti bit dovoljno, na startu kida, ide bolje u brdu, bolje medjuubrzanje..
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
pa ne mozes ti to radit kad ne znas, treba podesit smjesu goriva i zraka, jer ce sljedece pitanje bit Gdje mogu nabavit novi motor?????

piso sam ti vec da uzmes K14 turbo i to ce ti bit dovoljno, na startu kida, ide bolje u brdu, bolje medjuubrzanje..

a kakvo hladjenje ima k14 jer moja k24 ima sam ulje i to je to! i ne znam kolko je motor kw jer je to iz passata motor sa 5 brzina i servom!
 
imas 2 vrste K14,jedna je klasicna kao i tvoja a druga je sa vodenim hladjenjem koja dolazi na 59kw
uzmi obicnu i bices i vise nego zadovoljan
 
Član
ja bas probavao danas, kod mene 0.0., sta je to za reci ?? ali mjerio sam na mjestu, znaci nisam vozio auto, ali sam ga do poda turirao i nista uvjek 0.0. turbina se vrti , ali nema pritiska, ulje ne trosi, ima mozda malo lufta, ali bas malo, sta bi moglo biti, ako neko zna neka odgovori.


i kako ti sad ide auto, da li je bolje ??
 
Član
puuno bolje...pa men ti kad auto stoji i kad dam puni gas do blokade napuse 0.5 a kad ga vozim i dam gas do kraje onda 1.1-1.2 bara.. probaj u voznji!
!
 
Član
Do blokade??? Jooooooj Boze dragi baci ciglu i budi jako precizan! Dajte ljudi svake sedmice neko napise kako podici snagu na 1,6td pa dokle vise? Dize li iko snagu na nekim drugim motorima? :D
 
Član
Maha je napisao(la):
Do blokade??? Jooooooj Boze dragi baci ciglu i budi jako precizan! Dajte ljudi svake sedmice neko napise kako podici snagu na 1,6td pa dokle vise? Dize li iko snagu na nekim drugim motorima? :D
nije Bog zidar da baca cigle hahahhah (sala)
 
Top