podizaci stakala kadet GSI

podizaci stakala kadet GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdarvo drustvo.
Evo vec duze vreme se razmisljam da li staviti elektricne podizace ili ne, naisao sam na razlicita misljenja na forumima. Neki su zadovoljni ali dobar broj je nezadovoljnih kako sve to radi posle instalacije, uglavnom svi kazu sto dalje od univerzalnih podizaca stakala. :icon_question:
Kakva su vasa misljenja i iskustva sto se tice ugradnje podizaca kod kadeta GSI-a?:icon_rolleyes:
Ako je neko vec ugradio voleo bi da znam sa kog auta je uzeo motorcice i prekidace, kako je isla ugradnja i kako sve to funkcionise posle ugradnje? Ako kojim slucajem imate neku sliku ugradnje istih, bice mi od koristi.

hvala i pozdrav
 
Član
Kod mene rodjak je to radio sa golfa trojke na otpadu skinuli podizace pa na golf 2 ugradjeno...uglavnom radi i bolje je od rucnog podizanja...na kadetta bi se mozda mogli od astre se namontirat....kod mene ima jedan u komsiluku kadetta sa el'podizacima al' nes to i kod njega ne redi...kad bi naso gdje na otpadu kadetove to bi bilo najbolje....

A sto se tice tih univerzalnih u hrvatskoj recimo set kosta 450kn u njemu dobijes 2 motora,3 prekidaca sa nosacem, shemu , kablove, i sav pribor za montazu, a motorici su neki japanski kazu da su OK...
Mislim da mozes to pogledati na www.c-mod.hr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top