PODIZACI HAUBE GOLF2

PODIZACI HAUBE GOLF2

Član
ajmo golfasi.nek mi neko stavi slike kako je namontira podizace haube.evo mucim se 2 sata i nisam nista skonta.a zao mi ga busit bezveze.;)ne znam di bi sarafe zabusio:icon_question:
 
Nije bas na golfacu radjeno ali ista je fora ;);)


56208403.jpg

99420441.jpg

38707604.jpg

39987730.jpg

43140496.jpg

35973701.jpg
 
Član
hvala druze.ovako sam nesto i konta al me bilo strah da haubu ne iskrivim jer su mi jaki podizaci;)
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
a gdje se mogu kupit ti nosaci amortizera???

na sta si konkretno mislio? na amortizere ili one kuglice sa navojem?
amortizere mozes kupiti na otpadu od gepeka nekog drugog auta ili naruciti npr iz FK nove za svoje auto. sto se tice kuglica to imas na svakom otpadu i najbolji su oni sa gepeka za golf-a dvojku, samo ih poslije odneses kod tokara da ti navoj prilagodi navoju koji tebi odgovara. ja sam npr kod sebe stavio FK liftere ali posto se ne proizvode za fiat uzeo sam od drugog auta (astra G) a kuglice kod tokara prilagodio da pase navojima na mom autu da ne bi morao nista busiti ili na silu zavrtati
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
a gdje se mogu kupit ti nosaci amortizera???

na sta si konkretno mislio? na amortizere ili one kuglice sa navojem?
amortizere mozes kupiti na otpadu od gepeka nekog drugog auta ili naruciti npr iz FK nove za svoje auto. sto se tice kuglica to imas na svakom otpadu i najbolji su oni sa gepeka za golf-a dvojku, samo ih poslije odneses kod tokara da ti navoj prilagodi navoju koji tebi odgovara. ja sam npr kod sebe stavio FK liftere ali posto se ne proizvode za fiat uzeo sam od drugog auta (astra G) a kuglice kod tokara prilagodio da pase navojima na mom autu da ne bi morao nista busiti ili na silu zavrtati
mogu i sa golfa ?
valjda nisu prejaki oni...
 
emirEX_sa je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
a gdje se mogu kupit ti nosaci amortizera???

na sta si konkretno mislio? na amortizere ili one kuglice sa navojem?
amortizere mozes kupiti na otpadu od gepeka nekog drugog auta ili naruciti npr iz FK nove za svoje auto. sto se tice kuglica to imas na svakom otpadu i najbolji su oni sa gepeka za golf-a dvojku, samo ih poslije odneses kod tokara da ti navoj prilagodi navoju koji tebi odgovara. ja sam npr kod sebe stavio FK liftere ali posto se ne proizvode za fiat uzeo sam od drugog auta (astra G) a kuglice kod tokara prilagodio da pase navojima na mom autu da ne bi morao nista busiti ili na silu zavrtati

aha dobro skontao sam :) hh hvala !!
 
Član
nije, samo sto je hauba malo podaleko pa ako si nizak onda je teze dohvatiti da je zatvoris, mada se i to moze rijesiti tako sto postavis liftere blize prema farovima gdje smanjujes duzinu spustanja za odprilike pola
 
cedic je napisao(la):
ja te castim.kako oces da ti ih dobacim

svaka cast ;););)

kako ti odgovara, ako nije pegla postom saljni ili cime vec, ako imas koga da ide za Sarajevo, ja nemam nikoga da ide za siroki dole....

P.S. Ja placam postarinu naravno :icon_biggrin:
 
Top