Podivljala elektronika

Podivljala elektronika

Član
Bok, ovo pitam za frenda:
pozz vozim se cestom i upali mi se u voznji lampica za zracni jastuk, par sekundi iza upali mi se i lampica od serva i volan gubi servo i postaje tvrd. stajem na autobusnu stanicu, gasim auto, malo cekam i nema sanse da ga ponovno upalim. nema u njemu nista struje. zovem prijatelja, palimo ga na kleme, krecem sa autom. i dalje mi je upaljena lampica zracnog jastuka i serva. nakon nekih 7-8 min voznje, ulazin u garazu i pocinje mi jos blinkat lampica za rucnu i par sekundi iza pale mi se sve lampice na instrument tabli. nakon toga resetira se i cijela instrument tabla. nakon sta se auto ugasilo nema nikakve struje u njemu, cak ni unutrasnje svjetlo ne gori, ne radi mi ni daljinsko, pale vanjska svjetla kad otvorim vrata(imam senzor, trebaju se palit kad se auto zakljuca). sinoc idem auto opet spojit na kleme, upalim auto i odma vidim da lampice vise nisu upaljene na instrument tabli i da volan vise nije tvrd. nakon nekih 15 sekundi skidam kleme i pocne se trest motor auta, hauba je jos bila dignuta, mislio sam da ce iskociti iz auta. treslo se nekih 5 sekundi i nesto je zasmrdilo i nakon toga auto se gasi. i takoder moram napomenuti da sada ima unutrasnjeg svjetla u autu i da ga mogu zakljucat daljinski. je li netko imao slican problem te zna li sta bi moglo biti? danas iden u elektricara pa me cisto zanimaju vasa misljenja.

Inace Polo 2001 1.9 sdi u pitanju, sto bi mu moglo biti?
 
Član
Vodenu pumpu pokrece zubcasti remen,treba vidjet zbog cega je puko remen da nebude stavio novi i on pukne
 
Top