podesavanje jacine svjetlosti satova (peugeot 206) 01

podesavanje jacine svjetlosti satova (peugeot 206) 01

Član
Zna li neko kako se podesava jacina satova, nekako mi se jedva vide kao da su sijalice na minimumu. Citao sam jedno upustvo na kojem pise da se mjenja tako sto se pritisce dugme koje se nalazi kod mjeraca goriva a na mojoj tabli tog dugmeta nema, pa vjerovatno ima neka druga caka
ovako izgleda tabla http://farm6.staticflickr.com/5183/5611997182_1c867e933c_z.jpg
 
Član
Podesavanje jacine svjetlosti se vrsi pomocu onog tockica koji se nalazi na lijevoj strani, ispod resetkice ventilacije. imas tva tockica, jedan sluzi za podesavanje visine snopa svjetlosti farova, a drugi za jacinu osvjetljenja.
 
Član
-adnan- je napisao(la):
Podesavanje jacine svjetlosti se vrsi pomocu onog tockica koji se nalazi na lijevoj strani, ispod resetkice ventilacije. imas tva tockica, jedan sluzi za podesavanje visine snopa svjetlosti farova, a drugi za jacinu osvjetljenja.

tačnije potenciometar ;) i pored njega imaš kao mali taho/ sat
 
Član
Alfa 164 je napisao(la):
Znas kako,neradi ti par selica pomjenjaj to tako je i kod mene zanemari to sto pise ;)

pronasao sam to, ali i dalje imam problem,podesio sam svjetlost na najjace, ali cim upalim svetla svijetlost unutarnjih displeja skroz opadne, jedva da se ista vidi, dok kad su ugasena svjetla sve je normalno?:icon_question:
 
Top