podesavanje farova

podesavanje farova

ovako u pitanju je fiat stilo kupio sam neke xenone i ugradio posto sam eto htjweo da bolje postavim skido sam farove i to ... e sad vise ni jedan far nije isti tako rec ovaj malo vise baca ovaj manje onda ni u stranu nisu isti jedan lijepo osvjetli sve ispred i sa strane dok ovaj drugi ide lijepo naprdijed ali sa strane nista.. jel moze neko da mi objasni dal mogu rucno da podesim farove jer mi motirc ne radi i kako ono da stanem od zida koliko i visinuuu :D hvala
 
Član
Odeš u svoje osiguranje i oni to namjeste da baca gdje treba...Mislim da oba ne bacaju isto.
 
Ne placaj nista, imas pravo svakako na 1 besplatni tehnicki u toku godine, a njemu je to 10 minuta nastimati na regloskopu ;)
 
Član
pa das covjeku koji dinar na kafu, ne budi stipsa pa da odes i na zavrseni posao kazes "hvala prijatno".
sto ne mogu ovoga. stavite se u tu situaciju da se vi bavite tim poslom i neko vam dodje i vi mu sve zavrsite a taj vam kaze "hvala prijatno". sramota boga mi.
 
Član
daj petaka, barem ja dajem... ako je neki prijatan... ako je neki "ters" onda ne daj... :icon_smile:
 
Član
Idi u Simin Han, kod petrolove pumpe radi moj drug...ako ces ici reci da mu kazem da te ocekuje tak da ne moras nista davati...
 
Top