pocetnicki rad

pocetnicki rad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eo sad malo kritika:D
kao prvo,nemoj radit slike koje su slikane obicnim aparatima,uzmi neku sto je slikana profi aparatom,ove su sve mutne
kad trazis dijelove,gledaj da ti auto stoji u istoj poziciji kao tvoje,da ne moras puno modifikovati dijelove donora,takodjer,gledaj da uzimas dijelove sa slika sto vece rezolucije
malo preciznije obiljezavaj,recimo ova prednja obrva je pravo lose odradjena
takodjer,malo se zabavi sjenama,to najlakse mozes kad kliknes na layer(obicno u donjem desnom uglu se nalaze) desnim klikom i ides na blending options,tako nekako,uglavnom,prvo ili drugo u onom meniju sto ti se prikaze
na ovoj obrvi bi recimo bilo dobro odradit sjenu,crnu,po donjem dijelu,realnije bi izgledalo
ovo tvoje nije lose,dobre felge pravo,al su ti dijelovi koje si ubacivao mutni...izbjegavaj rad sa crnim i bijelim autima,pogotovo nemoj skidat dijelove s nekog auta i pravit bijelu,vjerovatno ces sve sjene izgubit...
eto dosta od mene,nadama se da ces poslusat bar nesto od ovoga sto sam napisao,i samo vjezbaj,nije lose za pocetnika,naprotiv;)
 
Član
slika nevalja to je uslikano mobitelom hehe ali dobro si uradio body i to ostalo ali slika je katastrofa uslikana sa mobitelom xD:lol::lol:
 
Legend
odlicno za pocetnika;), evo ja se patim samo znam spustiti zatamniti i boju promjeniti :icon_smile:
 
Početnik
ma ovo je super rad ...nemojte vi covjeku lose selekcije ovo....ono ....ovo je fenomenalno za pocetnika ..on ce sam kasnije da se popravi i da skonta kako treba..:cool::cool:;)
 
BHT Ovisnik
ne radim ni ja dugo,al edozei oni mi govorili kako sta i naucio,al ne vidi se prva slika sto sam radio,mnogo ogre od tebe,al eto,pogledaj
http://www.bhtuning.com/moji-radovi-prvi-rad-pa-nadalje-d-t-15439.html
 
Član
ma mislim da mu treba odmah dat savjete da radi u dobrom smjeru,nisam ni ja neki velemajstor,cak sam amater,al pokusavam mu reci ono sto znam,da brze napreduje,ja sam sve naucio koristeci tutorijale,i dugo sam radio na manjim rezolucijama i pravio neke glupe greske,dok me neki nisu iskritikovali:cool:
 
Član
hvala svima...s obzirom da je ovo moj prvi rad ja sam zadovoljan..a dobro ce mi doci ovi savjeti...bice jos radova;):icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top