Poceo pomalo vuci u desno .

Poceo pomalo vuci u desno .

Član
Zadnjih 5-6 dana primijetim na ravnoj cesti da mi pomalo vuce u desnu stranu kad pustim volan . Dosad se nije desavalo , interesuje me do cega sve moze biti i odakle krenuti :icon_question: .


p.s. pritisak u gumama provjeren .
 
wispi je napisao(la):
Zadnjih 5-6 dana primijetim na ravnoj cesti da mi pomalo vuce u desnu stranu kad pustim volan . Dosad se nije desavalo , interesuje me do cega sve moze biti i odakle krenuti :icon_question: .


p.s. pritisak u gumama provjeren .

špuru uradi i sve će biti ok
 
Član
Jbg ljudi danas bio kod vulkanizera , covjek ih napuho kolko sam ja vidio sve 4 na 2,0 . Gume su M+S 175/70 R13 .

Jedino da sutra odem drugom pa opet provjerim .
 
Član
I ja sam mislio da je to sve malo gore dole i da je od oka. Poceo mi vuc malo u stranu odem na omv napusem po rezervaru koliko pise, i dalje vuce, odem na petrol nije isto kao sta sam napuho. Napusem na petrolu bacim krug opet isto, odem u nuica na digitalno puhanje, bacio krug ne vuce sekunde. Razlika na ovim pumpama je bila 1.8 a ne 2.2 odnosno 2.3 na koliko sam ja napuhao i na koliko je prikazivalo.
 
Član
Bracuka kod mene je neki dan majstor radio nagib... Vuklo mi u desnu stranu i nagib se poremetio. 30KM i jedan saraf dotegnuo za 5 minuta gotovo a gume sacuvane
 
Druze moze biti da si negdje nabio tocak i da se pomjerio to se meni desilo sad nesmijem pustiti volan odma skrece,odvezi majstoru neka malo pregleda!pozzz:icon_smile:
 
Top