pobjeze na biciklu od policije...

pobjeze na biciklu od policije...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
o 24 brzine ima se moze se :)
biciklo je jaka furka al opet pri tim vecim brzinama kocenje se moze zaboravit pogotovo ono sa onim komadicima gumice ko skolska gumica :)
 
Član
ja sa biciklom nepralizim 45 hebga nemam kacige a to je dosta a košto reče kolega po ravnom maks. 50 ipak sam sam pravio svoje biciklo i to je dobro kočnice (shimano nexsus double caliper)sam platio oko 100eur nisu disk (i nema za 27icu) al na suhom koče isto pakne se netroše mnogo ko one jeftinije, sad kad skupi gorivo dobra zamjena:)
 
Član
24 i 18 brzina na montiću ak usporediš, 18. ko ima 18 brzina je teža nego 24. ko ima 24 brzine, ovaj sa 24 može puno lakše uz brijeg u prvoj, čak i drugoj da se ne ustaje sa sica.
btw, ovo niz brijeg, imao sam ja takvu nesreću, išli ja i frend zajebavat se i zamjenili bicikle, on uzeo moj montić, ja njegov bmx i niz brdo, vozi on ispred mene, ja iza, i ode meni torpedo, prezagrijo se i kad pokušaš zakočit samo ti odbije pedalu natrag, ja nemogu kočit, prolazim kraj frenda, on se dere koči, jesi lud, ja nema šanse prikočit nimalo, prvi zavoj nešto se gradilo tamo, betonski blokovi u jednoj strani kraj njih opel corsa nova parkirana, ja nekako potrefio između njih i u žičanu ogradu direktno, od bmx-a nije ostalo ništa, sve je bilo izvinuto, prednji kotač otpao, meni na svu sreću nije ništa bilo zahvaljujući žičanoj ogradi i Bogu, prošao sam samo sa udarcem koljena u ramu bicikla i ogrebotinama od žice i po faci, rukama i nogama. Kako sam udario u ogradi ni neznam, zadnje što sam svjesno napravio je prolaz između corse i betona. Kasnije kad sam pričao s frendom reko je da je on vozio 45 kad sam ja prozujao kraj njega. Nakon toga, bez diskova nikad tolke brzine niz brijeg, po ravnici možeš al niz brijeg, ako ti je život drag nemoj. Pogotovo ako ima zavoja, nisu ni diskovi 100%, al ak su kvalitetni puno to znači. Betnoski blokovi/opel corsa, da sam jedno od toga pokupio nebi sada bio ovdje, isto i da nije bilo žičane ograde.
 
Član
al si ti imo sreće corrado nizastranu netreba nikad brzo,što se tiče brzina  umene su skroz drugačiji odnosi,bicikl ima 27 točkove niskoprofilne gume,nije specijalka,
[attachment=7793]
prednja zvjezda ima 52zuba a što je ona veća brže ideš,na montibajku zbog lakšeg savladavanja uspona rijetko ide više od 42 a većina ima i manje od 42zuba napred,pozadi ja imam 6 zubčanika [attachment=7792]
znači 6 brzina al umene u 6toj ide daleko brže i od 24 brzine i ostali,umene su samo dvije brzine za stranu a ostale za brzinu dok  montibajk ima više brzina za stranu pa ima veće penjačke sposobnosti,mada kad bih htio na svom biciklu bi mogao napraviti da imam 12 brzina samo treba dodati prednji mjenjač al netreba mi jer vozim samo po cesti,inače osim što volim raditi u PS-u:), radm i oko bicikla većinom svoji

ovde možete naći informacija o biciklu  http://byciclefans.blogger.ba/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top