pobjeze na biciklu od policije...

pobjeze na biciklu od policije...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.snotr.com/video/1338

mozda ste gledali, mozda niste... al evo...:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Nekako mi citava snimka izgleda...nerealno...kao da je autoput stvaran, i promet okolo, a policijsko auto i bicikl "nalijpljeni" preko....al blesavo u svakom slucaju :D
 
N

nenad

Hahaha, dobar.
Meni se jednom desilo da naidjem na grupu biciklista, i taman nizbrdica ja ih krenem preticat.KAD LJUDI POCESE PEDALAT!!! Idu pored mene nizbrdo oko 100km/h, ja se sjebo!
 
Član
vjerujem ti hehehe :lol: al svaka cast njima, valja imat snage u nogama za tog... skoro sjeo na biciklo, po prvi put nakon par godina, raspo sam se citav...:icon_confused:
 
Član
A covjece gledaj kad zujne biciklista izmedju onog bijelog slepera i ovog sa zutom kabinom sto skrece...pogledaj samo koje ubrzanje dobije, nemoguce...ubrzao je barem 25km/h na sat u tih 5 metara....video montaza, ali mahnito u svakom slucaju hehe :D
 
Član
može biciklo ići brzo naročito trkaća ja imam sportsko (ne trkaće) i po finoj cesti ide 40 od šale a može više,a sa isto pedalanja montibajk jedva 25,al ovo na snimku neznam šta je ko da ima motor
:)
 
Član
imao sam na biciklu onaj brzinomjer digitalni, na "montiću" sam jedva preko 40 na ravnom, 18 brzina, al frend sa starom speckom 55 na ravnom, ovaj video je nerealan uglavnom zbog prometa na cesti i ubrzanja koje dobije (osim ako je jedan od onih electro-bicikala)
 
Član
nabio sam ja niz brdo 79 km/h...i nije neki veliki problem...al po ravnom...nisam kolko se sjecam nikad mogo vise od 45-50...
 
Član
ja sam na svom isao 46 km/h na ravnom i 88 km/h nizbrdo i ziv sam se usro jer je cista sreca da nije nista naislo,kocnice mi se u sekundi spalile kad sam pokusao da nizbrdo ukocim,a ja jos na ogromnoj nizdrdici okretao pedale koliko god mogu u 24 brzini pokusavajuci da postavim rekord.Kad sam skontao da nemogu vise stati,sreca je bila da nije neko auto naislo odozdo jer bi poginuo definitivno,ni kacige nisam imao,bicikl se toliko tresao na toj brzini da se sav raspao poslije toga od tih vibracija,jos nije fus bio,onako srednja klasa.
Nije se sa pedalama zajebavat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top