Pobjednici dB Race sezone 2008

Pobjednici dB Race sezone 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto kaze IGY, svi bi vjerovatno ostali da se malo druze sa rajom, naravno mislim na one koji nisu iz sarajeva, jer nedjelju, rijetko da radi bilo ko.ako bi se ikako moglo organizavat, bili bi vam jako zahvalni, a i duletu takodjer odgovara da budee subota. stoga!!!
:icon_arrow:
DINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,

pokreni se:lol::lol::lol:

TST - full respect?!!!
 
Početnik
Dzina je napisao(la):
Kao sto kaze IGY, svi bi vjerovatno ostali da se malo druze sa rajom, naravno mislim na one koji nisu iz sarajeva, jer nedjelju, rijetko da radi bilo ko.ako bi se ikako moglo organizavat, bili bi vam jako zahvalni, a i duletu takodjer odgovara da budee subota. stoga!!!
:icon_arrow:
DINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,

pokreni se:lol::lol::lol:

TST - full respect?!!!


ja prvi put brpno 144,8 u Mostaru Maj 2006 god . :icon_smile:

U street B na DLS pojacalima , Alpine Type R wooferima u golfu 2 :)

Faris brpno 142,7 u street A na DLS woferu SP 12 i CAD 15...

Akumulatori su bili Black Horse Subotica kod mene i kod Farisa Topla ;);)


evo link na taj event

http://www.caraudio.ba/phpBB2/viewtopic.php?t=376

a tada smo obecali bili nesto i .....:lol:
 
Član
Moj prvi rezzz je bio 139,8 na Vilsonovom AUTO DANI...
Zadnji 149,2
Nezvanicni 149,8 kada su paje preselile....
Znaci za sezonu sam digao rez za 9,5 diba MISLIM da je to dobar uspjeh jos i u KARAVANU!!! da je manje auto islo bi preko 150,00 MISLIM, zbog toga i napustam dB jer sam presao zeljenu granicu 149,1dB i zato sto mi treba najmanje 30% vise nego ostalima-sa manjm autima...
POZZZZZZZZ

P.S. DULETU svaka cast i sretno u PENZIJI ;)
 
Član
Ja sam moj prvi rez napravio sa 2 SAL-ove aktivne tube i to 10-ke :cool: ..Ali nisam ja to hteo da kazem,nego da se kod vas ljudi trude,polako se rezovi popravljaju..Nije nikakav uzitak,po meni,lupiti lovu i otici kod nekog da ti ljudi sve urade...Ja sam postepeno kupovao opremu i svaki put nisam mogao da docekam da stigne novi sub ili amp pa da vidim sta cu napraviti sa tim..Bice tu i boljih rezova,kupuju ljudi opremu,ulazu u to sve i spremaju se za svako takmicenje..To je sve za pohvalu
 

IGY

Član
Evo da i ja kazem moj prvi rez je bio 131.2 u street A sa kutijom za slusanje i sony 10-tkom i pioneer dvokanalcem
ovogodisnji rez pri 143.9 i nakon toga dogurao do 147.4 sa istom opremom uz savjete i ustimavanje iste opreme
i da posto nisam se ni priblizio magicnoj cifri od 150 potrudicu se sljedece sezone par da se priblizim ako ne i da predzem 150 jer je to stvarno magicna brojka koju je jako tesko postici, nakon toga se povlacim jer za sve preko toga potreno je duplo vise love :cool:
 
Član
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???

;) ;) ;)

Hajmo dalje kakvi su bili prvi i zadnji rezovi kod ostalih, da vidimo statistiku i tendenciju rasta rezova...
 

IGY

Član
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???

joj jasta je, bem ti i firmu gdje radim i glupa pravila pa mi ne daju kredit

P.S.trazim posao sa stalnim zaposlenjem uz mogucnost dizanja kredita :lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???

joj jasta je, bem ti i firmu gdje radim i glupa pravila pa mi ne daju kredit

P.S.trazim posao sa stalnim zaposlenjem uz mogucnost dizanja kredita :lol:

Samo pazi da ne dobijes kilu!!!
Jer ovi danasnji krediti su JAKO teski...
Negdje sam cuo kad dignes 1000 KM vracas 1300 KM...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???

;) ;) ;)

Hajmo dalje kakvi su bili prvi i zadnji rezovi kod ostalih, da vidimo statistiku i tendenciju rasta rezova...




tendencija rasta...heheh od 137.5 pa do 149.0 nezvanicno (148.7 zvanicno) sve u street A klasi...
 
Početnik
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???


pa nisu vala kakve pare tih 150dB sve se moze uklopiti u 8000km budget ...


pojacalo, wooferi , panda, hu, akumulator , termlab , kablovi, kutija , damping ....



evo Dule prodaje opremu koja ide preko 150 sigurno ( uz malo znanja ) za 5000KM neznam sta cekate ...
 
Član
muha je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???


pa nisu vala kakve pare tih 150dB sve se moze uklopiti u 8000km budget ...


pojacalo, wooferi , panda, hu, akumulator , termlab , kablovi, kutija , damping ....



evo Dule prodaje opremu koja ide preko 150 sigurno ( uz malo znanja ) za 5000KM neznam sta cekate ...

Ja sam se manio dB-a, i odlucio ipak za SQ jer mi je malo preko glave slaganja i razlaganja opreme svako 7 dana... A da nisam :icon_question: bi se za Duletovu opremu, jer je beton 100%, tko ima para i hoce bio bi najjaci sledece sezone u BIH 97%... Ko je kupi tit ce veoma :icon_smile:
 
Član
Meni je zao ali nema pomjeranja...
12.12.2008. je zvanicni datum dodjele priznanja...
 
Član
muha je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Ma nije problem preci 150 problem je skupiti pare :lol::lol::lol::lol: jel tak igy???


pa nisu vala kakve pare tih 150dB sve se moze uklopiti u 8000km budget ...


pojacalo, wooferi , panda, hu, akumulator , termlab , kablovi, kutija , damping ....



evo Dule prodaje opremu koja ide preko 150 sigurno ( uz malo znanja ) za 5000KM neznam sta cekate ...

Dobro si rekao...nisu vala kakve pare 8k nije nista...hehehehe:lol::lol::lol::lol:

A za duletovu opremu...ako je neko bude drzao u rukama iz BiH bice novi prvak BIH....i postavice nove rekorde...ali do toga potrebno je prvo izbrojati 5 milja pa onda ostalo...:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top