Po treci put :(

Po treci put :(

Član
Maloprije baš otvaram temu o marutiju, šteta brate :/

A ako igdje ima narkomana, na otoci su :/

Živim blizu i nekoliko njih onako iz viđenja znam.

Gdje ćeš dalje kad kreten koji živi na prvom ulazu pored one pekare (huth ili tako nešto se zove) - izlazi iz haustora, prilazi na trafiku (znači bukvalno 20 metara udaljena od njegovog ulaza) i pokušava uvaliti 50 KM (lažnjak) oko 11:30 AM a preko puta trafike dva drota stoje. Mislim da uopšte nije znao ni gdje je ni šta radi jer kad je žena počela zvati policiju (urlati) on je potrčao prema njima i 3-4 metra prije nego je došao do njih krenuo nazad. Oni levati izvadili pendreke i čekaju ga :/ Kad je počeo bježati u suprotom smjeru nisu ni pokušali ići za njim. Lakše je pijačaru il pješaku napisat kaznu il' ubit cenera/cvaju.

Sretno u potrazi za alatom (ili bar lopovom).
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Maloprije baš otvaram temu o marutiju, šteta brate :/

A ako igdje ima narkomana, na otoci su :/

Živim blizu i nekoliko njih onako iz viđenja znam.

Gdje ćeš dalje kad kreten koji živi na prvom ulazu pored one pekare (huth ili tako nešto se zove) - izlazi iz haustora, prilazi na trafiku (znači bukvalno 20 metara udaljena od njegovog ulaza) i pokušava uvaliti 50 KM (lažnjak) oko 11:30 AM a preko puta trafike dva drota stoje. Mislim da uopšte nije znao ni gdje je ni šta radi jer kad je žena počela zvati policiju (urlati) on je potrčao prema njima i 3-4 metra prije nego je došao do njih krenuo nazad. Oni levati izvadili pendreke i čekaju ga :/ Kad je počeo bježati u suprotom smjeru nisu ni pokušali ići za njim. Lakše je pijačaru il pješaku napisat kaznu il' ubit cenera/cvaju.

Sretno u potrazi za alatom (ili bar lopovom).

Ma uzas majke mi, ne kontam vise, niti ima muzike, niti bilo cega sto bi privuklo paznju ali eto opet razvaljuju kradu, obijaju. A da ga neko uhvati na djelu i slomi odgovarao bi.
Hebem ti zakon i sve zivo, a noc prije toga mene murija pegla kako ne smijem imati xenone na autu FUJ :icon_mad:
 
Član
maruti jel ostavljas auto kod stepenica sto se spusatju od viktor bubanj do skole mak dizdar,.
oni narkomani sto su u krugu skole ti razvaljuju auto ako znas anesa mislim da se tip tako zove on zna te ljudjake i oni mamci na praonici diablo,. pa onaj sto je otvorio igraonicu gdje je obucar je dobro informisan sta i ko i kako,.
a iskreno nisam jednom vidjeo tu kako se skace na auta i slicno,.
pogotovo tvoj auto je malko zanimljiv za te narkomane znaju te sigurno i znaju sta imas u auto,.,
 
Član
Stvarno mi te zao jbt jesi baksuz pametnom dva puta dosta da mu ukradu nesto ja bi postavio video nadzor struju alarm pa ako treba i minu pa jb auto ima lima limar skuje a u muriji neces dugo odlezati a nece te vise pravit budalom oni uzivaju da otvaras teme;)
 
Top