Po treci put :(

Po treci put :(

Član
Evo po treci put nazalost pisem u ovu rubruku. Jutros krenem drugu na Dzenazu i vidim otvoreno auto, razvaljene sve brave a iz gepeka ukradeno sve, lanci,prva pomoc, trokut, dizalica rezervna guma, alat bukvalno sve, alat se nalazi u alumunijskom koferu MOlim vas ako neko bude imao kakvu ponudu ili ako slucajno nesto zna da mi javi unaprijed Vam hvala
 
Član
a jbt drug ne mogu da vjerujem da su ti bas sve to opuhali, pa i rezervnu gumu. u kojem dijelu grada zivis?
 
Član
ma meni su jednom iz gepeka pokrali opremu, al mi nisu dirali rezervni tocak, dizalicu i kljuc, tako da sam relativno dobro prosao, al ovo kod tebe je bas bilo bez milosti. stavi ako imas kakvu sliku tog alata da mogu raja lakse skontat ako vide pa da ti mogu javit.
 
Član
Nedavno sam gledao kako tip montira bombu sa bojom u gepek. Majstor i neda mu se vadit svaki put alat. Postavio mehanizam i ako se ne blokira prije otvaranja BUUUM 0,5l boje za novac u lice pod extra pritiskom. Prije nego je uvalio patronu s bojom dao prijatelju da proba. Mjesto boje stavio malo brašna. Jadnika je udar bacio na zicagu, a imao je brašna i u gačama. :lol:
 
Član
apostol je napisao(la):
Nedavno sam gledao kako tip montira bombu sa bojom u gepek. Majstor i neda mu se vadit svaki put alat. Postavio mehanizam i ako se ne blokira prije otvaranja BUUUM 0,5l boje za novac u lice pod extra pritiskom. Prije nego je uvalio patronu s bojom dao prijatelju da proba. Mjesto boje stavio malo brašna. Jadnika je udar bacio na zicagu, a imao je brašna i u gačama. :lol:

E trebao bih se uvezati sa tim tvojim jaranom, da mi to objasni;)
 
tebi cini mi se ne preostaje nista drugo sem da auto promjenis, kao da te neko namjerno zajebava, malo malo pa ti razvale brave....

ostavi im ceduljicu na prozoru auta "popustite me malo nemam nista u autu"
 
Legend
Imam druga koji ti moze pomoci... dodje na lice mjesta i rokne te u celo da se vise ne patis... :icon_cry:

a ne mogu da vjerujem vise... :icon_mad:
 
Član
Maruti je napisao(la):
apostol je napisao(la):
Nedavno sam gledao kako tip montira bombu sa bojom u gepek. Majstor i neda mu se vadit svaki put alat. Postavio mehanizam i ako se ne blokira prije otvaranja BUUUM 0,5l boje za novac u lice pod extra pritiskom. Prije nego je uvalio patronu s bojom dao prijatelju da proba. Mjesto boje stavio malo brašna. Jadnika je udar bacio na zicagu, a imao je brašna i u gačama. :lol:

E trebao bih se uvezati sa tim tvojim jaranom, da mi to objasni;)
Koliko sam skontao neka fora sa kompresorom, čim upali motor nabije pritisak i kad postigne odgovarajući izgasi kompresor. Na odušak ventila je nabio rasplinjač za boju, a isti je povezao s otvaračem tovarnog dijela(gepeka). Tako mi je opisao sistem, a sad kako je to izvodivo običnim smrtnicima :icon_rolleyes:.
Ranija fora mu je bila da je na neku foru povezao struju iz akumulatora sa ručkama na kištrama sa alatom. Neki rumun u Austriji je dobio opekotine II stepena, tip je morao pred policijom demontirati sklop i dobio nekakvo upozorenje-opomenu.:icon_sad:
 
Top