>>>>PM<<<<<

>>>>PM<<<<<

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
obracam se svoj raji sa foruma.
dali je neko od raje imao slican problem, a to je da mu je cijeli PM sanducic obrisan i da ne moze poslati poruku?
upravo sam mislio poslati PM i server me vrati na moj inbox i tada javi gresku da ne mogu poslati PM zbog neke preopterecenosti a i mojih poruka nije bilo.

hvala
 

IGY

Član
i meni je sve OK
ali sacekaj maloi zeza server, i meni se par puta desavalo isto, nema poruka i ne mogu poslati, i onda za par sati sve po starom
 
Putovanja.ba
Administrator
Svih 225 poruka mi je u inboxu, i jos ima u outboxu ja mislim.
 
Legend
256 poruka na mjestu sve...

Btw nadam se skorom rjesenju svih problema sa serverom. Nesto se radi po tom pitanju, ukljucujuci i server owerload
 
Član
:icon_twisted: hvala bogu sto se to rijesava za server overloaded to me ubijalo uu pojam a sa p.m su tu cak 14 ih imam i inbox-u :D
 
Administrator
emirEX_sa je napisao(la):
obracam se svoj raji sa foruma.
dali je neko od raje imao slican problem, a to je da mu je cijeli PM sanducic obrisan i da ne moze poslati poruku?
upravo sam mislio poslati PM i server me vrati na moj inbox i tada javi gresku da ne mogu poslati PM zbog neke preopterecenosti a i mojih poruka nije bilo.

hvala

ma vjerovatno ti neko cita poruke :D

Salim se neka greska sad bi trebalo da je OK
 
Član
evo sad sam uspio poslati sebi i kolegi i stigla je i meni i kolegi ali onih starih nema. ma nema veze. haj kad sredite server valjda ce biti jos bolje.

hvala svima koji su mi odgovorili
 
Član
pih, u mene je ok, 177 stoji odvijeka.
Ma da i mene iritira ovo maximum server limit... bla bla odjednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top