plutajuci vs fiksni zamajac

plutajuci vs fiksni zamajac

Član
evo ovako kao sto pise u naslovu koja je razlika izmedu obicnog i plutajuceg zamajca doslo je vrijeme zamjene te sam se raspitiva u autodijelovima ljudi mi rekose da uzmem fiksni koji je jeftiniji dosta od plutajuceg a i moj mehanicar mi je takode preporucio fiksni da cujem vase prijedloge u pitanju je golf 4 tdi 81 kw
 
Član
ako sam ista razumeo,
pored ovakve pristrasne argumentacije, zasto iko ugradjuje ponovo plutajuci zamajac...
 
Član
Ja u svome peugeotu promijenio iz plutajuceg u fiksni , osjetljiviji je na naglo pustanje kvacila i to je jedina razlika. Presao sam skoro 50 000 sa njim i nikakvih problema nemam. Tako da sam miran. E sada neznam kakva je situacija sa golfom,al kod mene je tako. Ma prst u uho i gas
 
Član
Plutajuci zamajac je cisto marketinski trik da se ubijaju pare na ljudima. Na mom audiju prosle godine u asi stavljen NOV NOVCAT, u martu se poceo opet da cuje struze...gov*o jedno
Govore da je on stavljen radi velike snage motora da ne ode mjenjac, sto je cista glupost, a na VR6 stavljali fiksni zamjac...
Cim skupim pare, stvaljam fiksni, rekli su mi neki ljudi da ima nacina da se uradi...
 
Top