PLEKSIGLAS U HAUBI?

PLEKSIGLAS U HAUBI?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tepSIJA je napisao(la):
u BiH (i Srbiji) nece imati problema... bilo gdje drugo preko tih granica mogu te zezati.

izvan balkanskih granica ce te 100% zezati, jer npr. ovdje je dozvoljeno samo za showcars (koji tad nemaju registraciju za regularan promet). jer se sa ugradjivanjem plexiglasa mijenja stabilnost motorne haube. i prilikom udesa nesmiju nastati ostre ivice, sto kod plexiglasa (PMMA) je neophodno. nasuprot Makrolon (PC) ne puca, isto je proziran i moze se upotrijebiti.

Makrolon

bulletproof_car.jpg
 
Član
nedam ja da moj drug sayid ima belaja zbog haube al boga mi mog njegova hauba ce biti jedna od najljepsih u drzavi saya sretno
 
Član
The_Dag je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Vjeruj mi kod Saida nece izgledat glupo, znam iz povjerljivog izvora hehehe :D

Povjerljivog izvora...:icon_question: :icon_rolleyes: :icon_question: :icon_eek:
sad ti faca...jel:icon_eek:misliš da si ti aaaaaaa "povjerljivi izvore":icon_smile: čta se radi brate aaa:lol::lol::icon_smile:
 
Član
Moj brate ne znas ti jos o cemu se tu jos radi...dolazim najvjerovatnije iduce sedmice u Konjic da to postavim.Treba mi jos para za ovale i visokotonce pa dok se snadjem...;)
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Moj brate ne znas ti jos o cemu se tu jos radi...dolazim najvjerovatnije iduce sedmice u Konjic da to postavim.Treba mi jos para za ovale i visokotonce pa dok se snadjem...;)
haj valja buraz...i ja evo barim omera da mi bude žirant za auto...do sada ništa ali ima naznaka da bi mogao biti:icon_confused::icon_question:ma ja:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top