PLEKSIGLAS U HAUBI?

PLEKSIGLAS U HAUBI?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Jedno pitanje, ima li kakvih zakonskih ogranicenja sto se tice otvora sa pleksiglasom u prednjoj haubi, moze li policija praviti probleme zbog toga??
 
Član
ne bi vala trebalo bit nikakvih problema i da je cijela hauba od plexa...jer nicim tu ne ugrozavas nikoga...
 
Član
Sto se tice ove drzave mozes nabiti rogove na auto nemaju zakon protiv takvih stvari medjutim ako planiras negdje drugo...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ne bi vala trebalo bit nikakvih problema i da je cijela hauba od plexa...jer nicim tu ne ugrozavas nikoga...

Treba vidjeti za to...prilikom sudara hauba se guzva, plexi puca poput stakla...ja sam uvjeren da ima neka caka...da ne bi bilo jebade ko za zatamnjena stakla :icon_confused:
 
Član
neće on cjelu habu praviti od pleksigasa samo malo kaže neke otvore tako je napiso ne bi ga trebali zezati
 
Član
Ne znam kako ce raditi i koje auto, mislim da kod nas nece imati problema! Ali ja sam licno vidio par auta i pravo glupo izgleda kad nije motor sredjen! ali kad sam vidio da je lik u Sa na dvici i to mislim da je dizel stavio to umro sam od smijeha! Katastrofa!
 
Član
u svakom slucaju ako promjene na haubi nisu vece nevjerujem da ces imati problema i ovdje i vani..... ti to uradi pa ko ga shisa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top