pleh - aCid sarajevo

pleh - aCid sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da se predstavim jos jednom ... emir pleh, 22 godine ... zivim u sarajevu ... vozim golf 4 tdi 74 kW .... mozda me neko zna po profilu "aCid", ali taj mi vise nije aktivan jer sam izgubio password ...


ugl. prije vozio motore, 7 godina ... prije 2 mjeseca uzeo prvog cetvorotockasa i prezadovoljan sam ...

eto toliko od mene ... pozdrav
 
Legend
pozdrav
cuo sam od jarana za tebe, da si bio ludjak za motorima itd itd.. tako da od prilike znam o kome se radi :)

nek je sretno sa golfom !
 

187

Član
.nOKe je napisao(la):
pozdrav
cuo sam od jarana za tebe, da si bio ludjak za motorima itd itd.. tako da od prilike znam o kome se radi :)

nek je sretno sa golfom !

i vidjo te par puta po gradu i kad sam se vozo sa jaranom... vozo zutu gilera runner
par puta palio gume na race-u i tako to... hehhe
 
Član
dobro dosao aCid-e .. sjecam se dobro davno bloggera i kad smo se svi lozili na tvoje umijece sto se tice zadnjeg tocka.. da mi je samo naci onaj blogger da spremim svoje slike sto sam jednom postavio kad sam ja svoju skuju uz dosta stele vozio na zadnjem.. ali naravno nakon potresa mozga i pada nisam vise imao muda ni pokusati :lol::lol:
 
Član
pozz svima i hvala :)

nema vise bloggera, davno je to bilo, 2006 godine ... brzina.blogger.ba ... hehehe ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top