player

player

Član
Treba mi cd player pa se dvoumim da li ga kupujem ovdje (polovno/novo) ili da ga uzmem u njemackoj jer idem za par dana tamo...
na forumu sam gledao par playera i na piku i moglo bi se nesto i odabrati, ali to sto sam gledao je sve polovno
a u njemackoj sam gledao recimo ovako nesto
http://static.letsbuyit.com/filer/images/de/products/original/286/22/autoradio-dvdcdusbsd-cdv1235-28622261.jpeg
za 105 eura
to je kao neki dvd,usb,mp3 itd. Brend SD.... iskreno nez za taj proizvod nisam nikad cuo ali vuce jbg to sto je dvd sa malim ekranom, novo, a samo 200km
a nasao sam i ovako nesto
http://www.sony.com.hk/caraudio/eng/image/consumer/product/caraudio/ca_cdrec_cdx_gt440u_x.jpg
sony CDX GT440U 106 eura, ima usb, mp3, aux.... to je ono jbg provjereno

sada je moja dilema da li tamo nesto kupujem i da li ove nepoznate brendove koji su dosta jeftiniji ili da kupujem sony,pioneer, jvc itd,... ili mi se ipak isplati vise da ovdje kod nas uzimam....
nadam se da me kuzite :S
 
Član
iiii saće opet pocet "jebo sve kupuj alpine" sranja, a evo prije nego to pocne da ti kazem, ako planiras kupit player i koristit ga nekih godinu-dvije-tri max slobodno uzmi taj no name dvd trajace ti tolko SIGURNO, a ako vec hoces nesto na duze relacije onda vec moras razmisljat o markiranim stvarima. alpine jest najbolji, ali naravno i najskuplji ... sony je smece, panasonic je smece, lg, first, bira i ta sranja necemo ni spominjat ... dakle najbolje ti se odlucit izmedju alpine, pioneer i kenwood ... to su neke 3 marke koje se kod nas isticu (ljudi uzimaju i sony al to je sranje u bojama) ...
 
Član
Sony je los izbor (to ce ti uskoro jos par ljudi sigurno u temi potvrditi) pogotovo za te pare!
A te ZLJ sto si postavio necu ni da komentarisem.
Imas oglasa dosta ovde s playerima:

alpine 102ri
620_alpineCDE102ri_1242660938.jpg

Pioneer DEH 3050mp
8ac0d3c8ad.jpg

Alpine 100eub
cde_100eub.png

;)
 
Član
edva kako smo vec i pricali,mislim da ti je bolje uzeti tamo,posto znam u koje auto ce ici taj player mislim da je mozda dobra solucija uzeti ovaj dvd gore sto si izbacivao,neces narusit izgled auta,a svakako ce ti player posluziti,nek ne ubacis dvd u njega nikad,imas stick,koji vjerujem da ce sluziti kako eddo rece par godina.Cak sta vise meni se ovaj dvd nesto svidja,neka je no name marka,da imam pare dao bi ti da i meni poneses jedan:cool::cool:
 
Član
nudio mi je muha taj alpine ali mi nekako ruzan za oko.... edit/ evo gledao sam na zapadu se krecu oko 65 eura
a to za sony da je los, prvi put cujem
eto koliko sam ja upucen :D
eddo i nisam ga planirao drzati u autu vjecnost.... ali ne bih da imam zajebancija nakon 5-6 mjeseci pa da bude da sam uzeo macka u vreci
EDIT /
sta je bolje,... muhin ili ovaj pioneer

http://www.amazon.de/Pioneer-4200-CD-MP3-Tuner-Slot-schwarz/dp/B0034AZO5O/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1295973198&sr=8-16
 
Član
Oba HU su tu negdje, ovaj piooner nije los, a ni alpina nije losa, netko ce reci da alpina ima bolji procesor zvuka, netko ce reci da ni pioner nije los, sa cime bi se slozio, al opet ajmo reci da je alpine malo jaci brand, mada su ova dva playera po meni tu negdje... Ja bi licno uzeo alpine jer mi je mnogo ljepsi od Pionera...
 
Član
pajo 4200 je bolji HU od alpajna 100EUB...
u rangu sa 4200/bolji od njega ti je alpine CDE-111,CDE-113...
 
Top