Plastitidip enterijera

Plastitidip enterijera

Član
Pozdrav,

Radio bi plastidip ovih ladina iznad mjenjaca:
2012-07-19140824.jpg


i jos nekih tarucih povrsina koje su se istrosile u autu.

Pa me zanima, jel iko radio enterijer sa plastidipom ? Koliko je cvrsto ? da se nece odmah skinuti prilikom kontakta prstima i noktima ?

Hvala
 
Član
Uradis sa lakom za branike, i prekp njega bezbojni mat. Jako ko original, nece se guliti (uz plastik primer), puno jeftinije od pl.dipa

Ja sam kod sebe uradio tako

Send via Gameboy Color
 
Član
folija ne ispadne lijepo, barem meni licno. Ono karbon mi nikako ne ide na ovo, a mat foliu nisam uspio naci.


hmm, lak za branike sa bezbojnim mattom je dobra opcija, i izgledace dobro, ali fabricki je bilo "gumirano" pa reko da napravim gumirano. Gledam po piku ima i za 15km plastidip.

A teako se moze na otpadu naci, jel se lako haba taj materijal, u kojoj god e46 sam bio izgrebano je.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
folija ne ispadne lijepo, barem meni licno. Ono karbon mi nikako ne ide na ovo, a mat foliu nisam uspio naci.


hmm, lak za branike sa bezbojnim mattom je dobra opcija, i izgledace dobro, ali fabricki je bilo "gumirano" pa reko da napravim gumirano. Gledam po piku ima i za 15km plastidip.

A teako se moze na otpadu naci, jel se lako haba taj materijal, u kojoj god e46 sam bio izgrebano je.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Folija je isfurana, nema sanse sa njom uraditi fino male povrsine.

Taj softlak je osudjen na guljenje. Samo ga skines, plastik primer, bumper lak pa bezbojni

Dobijes strukturu kao softlak

Send via Gameboy Color
 
Član
sa folijom se to moze pefrektno odraditi ko zna i sa kvalitetnom folijom a ne carbom od 10 km kvadrat , sad imas sve moguce folije i mozes postici efekte koje ne mozes ni sa jednim lakom
za taj dio najbolje neka folija imitacija bruseni aluminijum ili carbon 5d zavisi kako hoces a imas i folije sa visokim sjajem
 
Član
Radin lajsne i volan sa 5D glossy karbon folijama, zaista su odlicne,

Ali bi ovo uradio da bude matt crno, plus gumirano.
Nisam nikada radio sa plastikdipom pa me zato privukao.
Ovo sto Zera kaze isto nije losa opcija.


Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Stavljaj ti druze koju hoces tvoje auto, sto se mene tice uradi carbon hidrografiku. To je meni Fuj.
Ja da sam ti poslusao bi Zerana. Fabrika, kluturica.
Zao mi bgm nekada ovih e46-ica sta im ljudi uradise.
 
Poslednja izmena:
Top