Plasticar (bolji) ?? Sarajevo

Plasticar (bolji) ?? Sarajevo

Član
treba mi Plasticar na podruciju Sarajeva da mi prepravi prednji branik malo veci su radovi takoda bitan mi je kvalitet radova jer ne zelim nakon nekog vremena da to sve ispuca ili sta vec zato pisi te Imena brojeve preporuke kga treba izbjegavati iskustva i slicno..hvala
 
Član
imas dobrog majstora za te stvari u hrasnici blizu one dzamije neznam tacno gdje al znam da mi je jaran iso radio karambolku kod njega ;)
 
Član
Znam da ima puno tema .. Isko plasticar mi zivi u komsiluku nisam nesti zadovoljan njegovim radovim bar sto sam vidio ..aa za tog plasticara u Hrasnici sam cuo da stvarno radi za deset svi ga hvale imas li njegov broj ? ..odakle je Senad??
 
Član
D_cash je napisao(la):
Znam da ima puno tema .. Isko plasticar mi zivi u komsiluku nisam nesti zadovoljan njegovim radovim bar sto sam vidio ..aa za tog plasticara u Hrasnici sam cuo da stvarno radi za deset svi ga hvale imas li njegov broj ? ..odakle je Senad??

pitam ovog havera sutra pa ti javim ;)
 
Ako hoces pravog maistora javi se na PM , covjek cini cuda sta pozelis napravi i to kvalitet boli glava samo nije jeftin
 
Top