Plasma Taho

Plasma Taho

Član
Pozz ekipa jeli netko od vas ugradivo plazme na km/h ako jest da malo objasni kako ide postupak spajanja onih malih dzekova od njenog osvjetljenja,kod mene su 2 mala dzeka pa ako netko zna kako se spaja odakle se uzima struja i sl neka pise
 
Član
Pa lako dobio si otpor spajas dzekove sa otporom i imas 2 crne zice te 2-ije spajas na tablu gdje su ti bile stare sijlice. I jedan savijet ne skidaj kazaljke. Izbusi plazmu kruznim nozem kolika ti je kazaljka. Ja sam morao mijenjati sat citav radi kazaljki nemozes ih vise nikad vratiti kako su bile.
 
Član
opet nisam skonto gdje cu te dezkove stavit imaju 2 dzeka tj 4 zice sad neznam koje je + a koje -,btw moze se sve laganini tacho je postavljen bez ikakvih rezuckanja sve radi kako treba , a kazeljke se vilicom izvade lagano i polako vracaju , tako da kasnije bude sve za 5 ;)
 
Član
Pa dobro ja ti kazem sta se meni desilo. Nisu mi radile kazljke kad su vracene nazad dobio si onaj razvodni kabal i dobio si napajanje kao mala kocka. Na toj kocki dajes plus i minus znaci preko nje se napaja PLAZMA. I dalje samo spajas sve dijelove. Ustvari evo ti slika pa pogledaj mislim da ces skontati ovo je moja plzma. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150413921724165&set=o.154126097977732&type=1&ref=nf

Nije tesko nista.
 
Član
Ljudi kakve su sijalice ispod tacho, jer se mogu zamijeniti, ja bi recimo isao na bijele diode, al nisam otvarao nekako imam averziju prema autima sa elektronikom.

Hvala
 
Top