Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pa ne opterecujem se time to ja usput u slobodno vrijeme kad ne sviruckam malo uzivam
a k glava zafrkano ali to nije tema nase danasnje teme :D
 
Početnik
Jes probo na guranje :D :lol::lol: De ba jebes i nibiru i nasu i ve one supke,juce sam pogledao dosta onih videa nasekirao se,zabrinuio,i nisam nista dobio,tako da,mislite na one stvari sto mozete promjeniti a ako ce nas satrat,nek jebe mater nek radi sta hoce ha ya..Ako ce bit bit ce ako nece nece i et..
 
Član
normalno, zasto se opterecavati stvarima na koje ne mozes uticati. kako bude bice. mada ja se obradovao da necu morat spremati ovaj ispit, al nema mi druge nego ici vjezbat... :icon_biggrin:
 
Ovo što si ti do sada pisao nema veze sa vjerom.

Znanost je uvijek negirala bilo kakav oblik duhovnosti, vjere i religije i zato ne možeš tvrditi ili bilo tko drugi da nije istina šta piše u Kuranu ili Bibliji. To nisu znanstvene knjige i za vjernike ne treba materijalni dokaz onoga šta piše u njima.


Samo je jedno istina: da su i najveći akademici i doktori znanosti ustvari obični primitivci i da nemaju pojma o ničemu.
Vezano za svemir i te apstraktne stvari. I sami tvrde da je znanost jedini pravi način shvaćanja postojanja svemira a nemaju ni jedan jebeni dokaz za ništa. Sve se na kraju svodi na naklapanja i teorije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top