Pjeskarenje Sarajevo?

Pjeskarenje Sarajevo?

Legend
Pozdrav, interesuje me je li poznajete nekog da radi pjeskarenje u Sarajevu ?

Znam da ima covjek u Vojkovicima da to radi, cuo sam se sa njim, ali me interesuje da li jos neko to radi ?

unaprijed hvala.
 
Legend
znam da je nekada bilo pjeskarenje preko puta foto vasica u lukavici gdje je ona auto-praonica;)
 
Član
Ima i u Palama covjek sto radi pjeskarenje, uskoro cu pjeskariti sasiju i felge kod njega pa cu javiti rezultate...
 
Član
Pozdravljam ljude dobre volje,

Ja pjeskarim felge, mogu doci po njih kod vas da ih preuzmem i da ih vratim po zavrsetku pjeskarenja, stvar je dogovora, kvalitet zagarntovan 100%,

Kontakt tel. 061/579-501, Dino :cool:
 
Član
Jel samo pjeskariš ili vršiš kompletnu restauraciju felgi? Imam ja 4 felge S-line od Audija treba ih ispjeskariti i ofarbati ponovo...ako ima neko da to radi tu sam...
 
Legend
Lexillium je napisao(la):
Jel samo pjeskariš ili vršiš kompletnu restauraciju felgi? Imam ja 4 felge S-line od Audija treba ih ispjeskariti i ofarbati ponovo...ako ima neko da to radi tu sam...

oces da ih ispoliramo :icon_biggrin:

vader je napisao(la):
Pozdravljam ljude dobre volje,

Ja pjeskarim felge, mogu doci po njih kod vas da ih preuzmem i da ih vratim po zavrsetku pjeskarenja, stvar je dogovora, kvalitet zagarntovan 100%,

Kontakt tel. 061/579-501, Dino :cool:

koliko izadje pjeskarenje alu felgi 14,15,16,17,18 " ?
 
Legend
Lexillium je napisao(la):
Ma ne mogu se ispolirati,vec moraju se ispjeskariti,onda špric-kit pa farbanje...

jesi siguran :D
ali ok, ako si odlucio da ih ofarbas, to ti je najbolja opcija, pjeskarit, sprickit pa onda farbat ;)
 
imas pjeskarenje ja mislim u hotonju kod gabeljica (sto hladnjaka pravi) tu infromaciju sam jucer dobio.
a imas i u vogosci..
 
Član
samo pjeskarim, cijene su sljedece:
13",14'',15" >>> 15KM
16",17", 18" >>> 18KM
felge 19" i vece su 20KM.... Mislim da su cijene realne :)

Ako je neko zainteresovan moze se javiti smsom u svaka doba, a zvati samo poslije 16h,

061/579-501 >>>Dino<<<
 
Član
vader je napisao(la):
samo pjeskarim, cijene su sljedece:
13",14'',15" >>> 15KM
16",17", 18" >>> 18KM
felge 19" i vece su 20KM.... Mislim da su cijene realne :)

Ako je neko zainteresovan moze se javiti smsom u svaka doba, a zvati samo poslije 16h,

061/579-501 >>>Dino<<<

ewo mene zanima koliko to vremenski traje,4 x 16" ?
 
Top