Pjeskarenje i lakiranje felgi. Koja boja?

Pjeskarenje i lakiranje felgi. Koja boja?

Član
U srijedu felge idu na pjeskrenje ali se jos nisam siguran u kojoj boji odraditi. Svaki prijedlog je dobrodosao.
Da li da idem uz boju auta i lakiram u bijelo, da idem u kontru i lakiram u crno ili da radim klasicno u sivo.....

img00189201105181901.jpg
 
Ja bi samo klasiku jer felge nemaju daj neki dizajn da ih sad npr poliras ili farbas posebno na tako fabrickoj Astri , bolja investicja bi po meni bile opruge da je malo spustis ako ti felge nisu puno ostecene vec i ovako izgledaju lijepo
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja bi samo klasiku jer felge nemaju daj neki dizajn da ih sad npr poliras ili farbas posebno na tako fabrickoj Astri , bolja investicja bi po meni bile opruge da je malo spustis ako ti felge nisu puno ostecene vec i ovako izgledaju lijepo

felge su izgrebane pa ih moram raditi, smeta mi kad pogledam a bice i opruge uskoro ;)
 
onda ih samo osvjezi sta god da uradis drugo s njima smanjit ces im izgled , jedino u bjelo da ih ofarbas al to se brate prlja pokajat ces se , moj savjet je samo da ih ozivis istom bojom restauracija
 
Član
Izvini na off, vidim da si iz Lukavca pa da te pitam gdje se ima odraditi pjeskarenje i koliko to kosta? I ja sam mislio svoje pa me interesuje.;)
 
Top